Jump to content

ماه دیپلماسی فرهنگی اوکراین ۲۰۲۲

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022 and the translation is 100% complete.

Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022

17 February – 17 March    

[Social media: #UCDMonth] · [Link here: ucdm.wikimedia.org.ua]    برای بهبود فرهنگ اوکراینی در ویکی‌پدیا به چالش نوشتن خوش آمدید!
  • چیست: این یک مسابقه نوشتن عمومی برای ایجاد و بهبود مقالات برای تقویت پوشش ویکی‌پدیا از فرهنگ اوکراینی به بیشترین زبان‌های ممکن است. فهرست مقالاتی که باید بر آنها تمرکز شود توسط برگزارکنندگان محلی این چالش در اوکراین ارائه شده‌است. برندگان جوایزی نیز دریافت می‌کنند.
  • چه زمانی: این چالش از ۰۰:۰۱, ۱۷ فوریه ۲۰۲۲ (UTC) تا ۲۳:۵۹, ۱۷ مارس ۲۰۲۲ (UTC) (UTC) برگزار می‌شود.
  • چگونه: این مسابقه از نظر ساختار ساده و دارای ۴ مرحله است: مقالاتی را برای کار گزینش کنید و برای کار خود امتیاز بگیرید. با هدف کسب هرچه بیشتر امتیازات برای مشارکت خود جایزه بگیرید!
  • مشارکت‌کنندگان: همه می‌توانند به همکاری در نوشتن و / یا ترجمه مقاله‌های مربوط به فرهنگ اوکراینی به هر زبان کمک کنند. هر ویکی‌پدیایی با یک حساب کاربری مشخص (در هر ویکی) می‌تواند در آن شرکت کند. برای شرکت در بخش شرکت‌کنندگان باید ثبت نام کنید. -شرکت کنندگانی که به زبان اوکراینی می‌نویسند به‌طور جداگانه از بقیه شرکت‌کنندگان نمره گذاری می‌شود - برای جزئیات بیشتر به صفحه ویکی‌پدیای اوکراین مراجعه کنید.
  • چرا: این مسابقه توسط ویکی‌مدیا اوکراینی و با همکاری سازمان اوکراین و وزارت امور خارجه اوکراین برگزار می‌شود. ویکی‌پدیا فاقد مقالاتی دربارهٔ انواع موضوعات ‌است و ما از طریق این مسابقه می‌توانیم مقالاتی دربارهٔ پدیده‌های فرهنگی مهم برای مردم اوکراین را بهبود بخشیم.

برای اطمینان از اینکه خوانندگان ما اطلاعات با کیفیت بالا را پیدا می‌کنند، بهبود مقالات ویکی‌پدیا در مورد فرهنگ اوکراینی مهم است.