Ukrainos kultūrinės diplomatijos mėnuo 2022

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022 and the translation is 100% complete.

Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022

17 February – 17 March    

[Social media: #UCDMonth] · [Link here: ucdm.wikimedia.org.ua]    Sveiki atvykę į straipsnių pildymo iššūkį, kuriuo siekiama pagerinti Vikipedijos straipsnių apie Ukrainos kultūrą kokybę!
  • Kas tai yra: Tai viešas rašymo konkursas, kurio tikslas yra sukurti ir pagerinti straipsnių apie Ukrainos kultūrą ir asmenybes kokybę įvairių kalbų Vikipedijose. Straipsnių, ties kuriais rekomenduotina koncentruotis, sąrašas yra pateiktas iššūkio organizatorių Ukrainoje. Aktyviausi dalyviai bus apdovanoti.
  • Kada: Rašymo iššūkio trukmė yra nuo 00:01, 17 vasario 2022 (UTC) iki 23:59, 17 kovo 2022 (UTC).
  • Kaip: Konkurso organizavimo tvarka paprasta. Jums reikia: Pasirinkti straipsnius, ties kuriais norite dirbti, → Gaukitetaškus už darbą → Siekite surinkti kiek galima daugiau taškų → Būkite apdovanoti už indėlį!
  • Kas: Bet kuris(-i) Vikipedijos dalyvis(-ė), turintis Vikipedijos paskyrą gali prisidėti rašydamas ir/ar versdamas straipsnius, susijusius su Ukrainos kultūra. Galite rašyti bet kuria kalba. Tam, kad dalyvautumėte, turite užsiregistruoti dalyvių skiltyje.
  • Kodėl: Iššūkį organizuoja Wikimedia Ukraine, bendradarbiaudama su Ukrainos institutu ir Ukrainos užsienio reikalų ministerija. Vikipedijoje trūksta straipsnių pačiomis įvairiausiomis temomis, tad tikimės, kad pasinaudodami šiuo iššūkiu mes pagerinsime straipsnius apie kultūrinius reiškinius, reikšmingus Ukrainos žmonėms. Svarbu pagerinti Vikipedijos straipsnių apie Ukrainos kultūrą kokybę ir kiekybę tam, kad mūsų skaitytojai galėtų atrasti kokybiškos informacijos.