Jump to content

Všeobecný kódex správania/Smernice vymáhania/Hlasovanie/Preklady

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations and the translation is 100% complete.
Univerzálny kódex správania

This page coordinates translation of the 2023 Universal Code of Conduct Enforcement Guidelines Ratification poll question.

Hlasovať

Áno

Nie

Otázky

Podporujete vymáhanie Všeobecného kódexu správania na základe revidovaných smerníc?

Toto hlasovanie je súčasťou ratifikačného procesu smerníc vymáhania Všeobecného kódexu správania. Svoj hlas odovzdajte dole. Pre viac informácií navštívte stránku pre voličov na Meta-Wiki.

Prosím, zvoľte "nie" alebo "áno". Hlasy, v ktorých nie je vybrané "nie" ani "áno", nebudú započítané do konečného počtu hlasov.

Pokiaľ máte výhrady k Smerniciam vymáhania kódexu, prosím označte sekciu alebo sekcie, ku ktorým máte výhrady a uveďte aké výhrady k nim máte. Komentáre budú verejné. Prosím, neuvádzajte v komentároch osobné údaje. Ďakujeme.

Other material

  • title: Ratifikácia smerníc vymáhania revidovaného Všeobecného kódexu správania
  • jumptext: Hlasovanie bude prebiehať na centrálnej wiki. Stlačte prosím tlačidlo nižšie, aby ste boli presmerovaný. Berte prosím na vedomie, že keď hlasujete, určité informácie, vrátane vašej IP adresy a užívateľského agenta, budú zozbierané, aby sa kontrolóri uistili, že hlas je hodnoverný. Tieto údaje budú zmazané 90 dní po ukončení volieb a budú viditeľné iba pre kontrolórov a volebných poradcov.
  • returntext: Projekt Všeobecného kódexu správania
  • unqualifiederror: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie ste na zozname spôsobilých voličov. Pre ďalšie informácie o voličskej spôsobilosti a informáciách o tom, ako byť pridaný na zoznam voličov, ak ste spôsobilý, navštívte prosím stránku pre voličov.