Jump to content

VisualEditor/Newsletter/2023/February/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page VisualEditor/Newsletter/2023/February and the translation is 100% complete.

Editing news 2023 #1

Читати це іншою мовоюСписок підписки на цю багатомовну розсилку новин

У цій розсилці йдеться про дві важливі новини щодо роботи команди Редагування:

  1. Команда редагування завершить додавання нових функцій до проєкту сторінок обговорення і впровадить його.
  2. Вони починають новий проект, перевірку редагування.

Проєкт сторінок обговорення

Знімок екрана, що показує зміни в дизайні сторінок обговорення, які доступні зараз як бета-функція у всіх вікі Вікімедіа. Серед цих функцій — кількість людей і коментарів у кожній дискусії.
Деякі з майбутніх змін

Команда Редагування уже майже завершила першу фазу проєкту сторінок обговорення. Майже всі нові функції доступні зараз у бета-функції «Discussion tools».

Видно, наскільки активною є дискусія, наприклад, дату найсвіжішого коментаря. Невдовзі з'явиться нова кнопка «Add topic». Ви могтимете вимкнути ці деталі на сторінці Special:Preferences#mw-prefsection-editing-discussion. Будь ласка, розкажіть, що ви про це думаєте.

Щоденна частка завершення редагувань: DiscussionTools (тестова група) і MobileFrontend overlay (контрольна група)

Завершено A/B-тестування Discussion tools на мобільному сайті. Редактори більш успішні, коли увімкнені Discussion tools. Команда Редагування вмикає ці функції для усіх редакторів мобільної версії сайту.

Новий проєкт: Перевірка редагування

Команда Редагування починає проєкт допомоги новим редакторам у Вікіпедії. Він допомагатиме людям визначати певні проблеми до того, як вони натиснуть «Publish changes». Перший інструмент заохочуватиме людей додавати примітки на джерела, коли вони додають новий вміст. Для детальнішої інформації, будь ласка, спостерігайте за тою сторінкою. Ви можете приєднатися на відеодзвінок 3 березня 2023 і дізнатися більше.

–Whatamidoing (WMF) (talk)