Вікімедіа Аргентина

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Argentina and the translation is 75% complete.
Outdated translations are marked like this.
Вікімедіа Аргентина (Asociación Civil Wikimedia Argentina іспанською) — це приватна неприбуткова організація, діяльність якої регулюється правилами Цивільного кодексу Аргентини. Це — незалежна організація, яка діє як регіональне відділення Вікімедіа в Аргентині.

Приблизно через рік приготувань, які відбувалися через неформальні зустрічі, 1 вересня 2007 року відбулась засновницька зустріч, у якій взяли участь 28 членів-засновників. Під час заснування регіонального відділення було створено чернетку його конституції, затверджено статут і вибрано перший склад Правління. 11 грудня 2007 року організацію Вікімедіа Аргентина було офіційно визнано як регіональне відділення Вікімедіа Радою повірених Фонду Вікімедіа.

Метою Вікімедіа Аргентина є активний внесок у поширення, покращення і розвиток знань та культури на території Аргентини, особливо через просування і підтримку проектів, якими опікується Фонд Вікімедіа. Вікімедіа Аргентина є також афілійованою організацією Creative Commons Аргентина і частиною консультативного комітету Conectar Igualdad.

Наразі Вікімедіа Аргентина налічує понад 70 членів і вже організувала декілька заходів для просування Вікіпедії та пов'язаних проектів, включно з Вікіманія 2009 та Іберо-Американським самітом Вікімедіа 2011. Вікімедіа Аргентина проводила семінари та презентації по всій країні, і підписала угоди з культурними та освітніми установами, такими як музеї, архіви та бібліотеки. Файл Wikipedia en el aula став об'єктом, на який постійно посилаються для просування Вікіпедії в освітніх контекстах.

Контакти

Адміністрація

Рада

  • President: Nicolás Federico Giorgetti
  • Vice President: Jorge Abreau
  • Secretary: Malena Lorente
  • Deputy Secretary: Ivana Luz Molena
  • Treasurer: Ana Clara Nicola
  • Deputy Treasurer: Bernardo Gaitán Otarán

Співробітники

  • International Cooperation Manager: Carolina Padró
  • Administration: Marco Bianchini

Долучайтесь!

Вікімедіа Аргентина — це асоціація, яка складається з різних членів, у яких є спільна мета: поширення вільних знань. Якщо Ви хочете стати частиною цієї асоціації, Вам треба заповнити форму, доступну за адресою http://www.wikimedia.org.ar/inscripcion/.

Можете подати запит, щоб стати одним з таких типів членів: активні члени повинні бути старшими за 18 років і мати валідний обліковий запис у проекті Фонду Вікімедіа, члени-прихильники повинні бути старшими за 18 років, і молодші члени є молодшими за 18 років. Почесні члени номінуються активними членами організації, і приймаються Правлінням асоціації. Стаття 9 нашого статуту описує права й обов'язки кожної категорії.

Членський внесок становить 100 аргентинських песо на рік для активних членів і 50 песо на рік для членів-прихильників. Молодші й почесні члени звільняються від сплати членського внеску.

Ви також можете допомогти Вікімедіа Аргентина, зробивши пожертвування. Можете переглянути наш веб-сайт, щоб дізнатись подробиці процесу пожертвування.

В будь-якому разі більшість наших заходів не вимагають статусу члена організації чи пожертвувань, аби брати в них участь. Нам потрібен кожен, зацікавлений у підтримці наших цілей, і хто хоче просувати Вікіпедію та інші проекти Вікімедіа.

Діяльність

Публікації

Див. також