Jump to content

בחירות קרן ויקימדיה/2017/ועדת חלוקת הכספים/מועמדים

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Funds Dissemination Committee/Candidates and the translation is 67% complete.
Info הבחירות הסתיימו ב-11 ביוני 2017. הצבעות נוספות לא תתקבלנה.
תוצאות הבחירות הוכרזו בתאריך 19 ביוני 2017. אנא שקלו להוסיף משוב ביחס לבחירות 2017 בדף זה.*#__?

דף זה מכיל רשימה של המועמדים בחירות 2017 לוועדת חלוקת הכספים. חברי ועדת הבחירות של קרן ויקימדיה, או צוות קרן ויקימדיה, יאמתו את עמידתם של המועמדים בדרישות למועמדים. צוות קרן ויקימדיה יאמת את זיהוי המועמדים, ולאחר מכן יאשר כי המועמדים עומדים בדרישות להגשת מועמדות. האימות על גבי ויקי יבוצע בדף זה. האימות שנעשה בצורה לא-מקוונת יבוצע בשלב מאוחר יותר.

הצהרות מטעם מועמדים שאינם זכאים להגיש מועמדות בבחירות אלו יאורכבו בדף משנה.

הצהרות מטעם מועמדים שפרשו יאורכבו כאן.

חמשת המועמדים שייבחרו יצטרפו לשאר החברים שמונו לוועדת חלוקת הכספים:

שם שפות מיקום
Anne Clin (Risker) en-N, fr-2 קנדה
Garfield Byrd (Gtbiv) en-N ארצות הברית
Bishakha Datta (Bishdatta) hi-N, en-N הודו
Candelaria Laspeñas (Cande_laspe) es-N, en-4 ארגנטינה

Osmar Valdebenito (B1mbo)

B1mbo (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
Osmar Valdebenito
 • פרטים אישיים:
  • שם: Osmar Valdebenito
  • גיל: 29
  • מיקום: Santiago, Chile
  • שפות: es-N, en-3
 • חברות במיזמים:
  • חבר במיזמים מאז: 2004
  • פעילות במיזמים: Spanish Wikipedia, Commons, Spanish Wikivoyage, Spanish Wikisource
הצהרת המועמד היי! אני ויקימד ותיק החל משנת 2004 (בעיקר בוויקיפדיה הספרדית וויקיטקסט). לקחתי חלק בעבר בהליך ה-FDC, הן כחבר הוועדה, והן כמבקש מענק. אני מעוניין לתרום מניסיוני לטובת חלוקת כספים הוגנת ונגישה במסגרת התנועה שלנו.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?
יש לי ניסיון מקצועי נרחב בניהול ובהערכה של תוכניות. אני מהנדס תעשייה וניהול בעל תואר שני במנהל ציבורי, ועבדתי בארגונים מסוגים שונים (פרטיים, ציבוריים וארגונים לא ממשלתיים), מה שמאפשר לי לראות בצורה רחבה את הדרכים השונות שבהן ארגונים מתכננים, ומבצעים תוכניות. אני מכוון למקסם את הערך של הפרויקטים של השלוחות שלנו, מבלי לשכוח את ההקשר המקומי הספציפי עליו התכניות השונות מבוססות. לדעתי, הדבר חיוני להערכה ולהמלצות המועברות מה-FDC, שהן מהותיות עבור השלוחות שלנו על מנת לשפר את הביצועים שלהן, ולהשיג תוצאות טובות יותר עבור התנועה כולה.
1.2. בנושא מתן מענקים?
הייתי הנשיא הראשון של ויקימדיה צ'ילה בין 2011 ל-2012, והגזבר שלה מאז אפריל האחרון. כמו כן, הייתי מנכ"ל ויקימדיה ארגנטינה בין השנים 2012 ו-2014. בתפקידים אלו השתתפתי בתהליכי המענקים מנקודות מבט שונות, כחבר הנהלה וכצוות. אני מבין את הסוגיות העומדות בפני השלוחות בעת עיצוב הפרויקטים, שאיפותיהם והתסכולים שלהם, ואני מקווה לתמוך בהן, באמצעות ה-FDC, לקדם את אופן הניהול שלהם כארגון, ובמיוחד את הקטנות שבהן, היכן שהוועדה יכולה להיות כלי חיוני לחיזוק שלהן מבחינה מקצועית. בהתחשב במקור שלי וברקע שלי, אני רגיש במיוחד כלפי האתגרים הניצבים בפני שלוחותינו בעולם המתפתח, אשר לעתים שונים למדי מאלו של השלוחות המבוססות יותר שלנו (לדוגמה: ניהול המרת מטבע, מציאת חלופות מימון בפועל, התמודדות מול סוכנויות ממשלתיות, ופרויקטי GLAM הסובלים מתת-תקצוב בשותף). אני מאמין שזה חשוב שב-FDC יהיה ייצוג עבור נושאים אלו, ושהוועדה תהיה מוכנה לאמץ ולסייע לצמיחה של הקהילות המתעוררות שלנו.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

אני עורך בוויקיפדיה מאז שנת 2004, וחבר שלוחה מאז 2010, כאשר הייתי אחד מהמייסדים של ויקימדיה צ'ילה. לאחר מכן, הייתי מנכ"ל ויקימדיה ארגנטינה בין השנים 2014-2012, בתקופה של התמקצעות מהירה שכללה הגשת בקשה ראשונה לקבלת מימון כספי. הייתי חבר בוועדה אשר סייעה ביצירת הוועדה לחלוקת הכספים בשנת 2012, ולאחר מכן הייתי חבר בוועדה בין 2014 ל-2016. הייתי בשני צידי המתרס: אני יודע מה זה להיות חלק מוועדת חלוקת הכספים, ומה התהליך של בקשת מענק. לאחר שנת חופש מסיבות מקצועיות, אני רוצה לחזור לוועדה כדי לספק חזון מנקודת המבט של השלוחות שלנו, במיוחד אלו שמקורן בקהילות מתעוררות.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: Matanya (talk) 22:10, 27 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 17:20, 26 May 2017 (UTC)[reply]

Liam Wyatt (Wittylama)

Wittylama (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
מצגת בוועידת ויקימדיה פולין, המוזיאון הלאומי של ורשה (2016)
 • פרטים אישיים:
  • שם: Liam Wyatt
  • גיל: 32
  • מיקום: Italy
  • שפות: En-N, Fr-3, It-3, Sv-1
 • חברות במיזמים:
הצהרת המועמד ה-FDC חייב לעזור ולתגמל אפקטיביות, להבטיח שקיפות פיננסית, לבנות מקצועיות, ולהיות חלק ממערכת איתנה של אחריות הדדית בתנועה שלנו. כחבר נוכחי ב-FDC אני מאמין שיש לי את הניסיון הנדרש כדי לעזור ולהשיג מטרה זו.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?
בשנתיים האחרונות הייתי חבר נבחר של ה-FDC, והוועדה בחרה בי לתפקיד סגן יו"ר. במהלך תקופה זו ניסינו לעודד אחריות הדדית בין החלקים השונים של התנועה שלנו. לדוגמה, פרסמנו את התוכנית השנתית של של קרן ויקימדיה לביקורת ציבורית. הניסיון המעשי של בחינת אותן הבקשות למענקים על פני תקופה של מספר שנים הוא חשוב ביותר - הוא מאפשר לי לראות לטווח ארוך את התקדמותן של תוכניות שונות, ולהבין את ההקשר שבו נעשו המלצות העבר.

בעבודה הנוכחית שלי עם "Europeana" (כמו גם בעבודה קודמת עם "הספרייה הלאומית של אוסטרליה" ו"Creative Commons אוסטרליה") הייתי מעורב במחזור החיים המלא של תכנון שנתי: החל מסקירת פרויקטים קודמים (מוצלחים, לא מוצלחים, לא הושלמו), המשך לבניית אסטרטגיה חדשה וקביעת יעדים תפעוליים, באמצעות יישום המימון (והתאמות!), ולאחר מכן ביצוע, ולבסוף דיווח.

יש לי רקורד ניכר של זיהוי ותמיכה פעילויות ויקימדיה חדשנית, כך שהן יהיו מוצלחות, וניתנות להערכה ולשכפול - במיוחד בתחום של גלאם, פעילויות שטח ושותפויות.
1.2. בנושא מתן מענקים?
הייתי מעורב בהיבטים רבים של תהליך מענקי קרן ויקימדיה לאורך השנים - הן כמבקש והן כמבקר - ובמיוחד בתור חבר ב- FDC. במהלך שנה אחרונה זו בלבד: הגשתי בקשה שאושרה למענק של ועידת ויקימדיה לתמיכה באירוע שכינסתי (מפגש רכזי GLAMWICI האירופי), והייתי יו"ר ועדת המלגות של ויקימדיה פולין; ונבחרתי כסגן יו"ר ה-FDC עצמו. בשנים הקודמות הייתי: חבר מלא ב"ועדת המענקים הפרטית"; מארגן של מספר אירועים שקיבלו מענקי "פרויקט ואירוע" (2xGLAM-Wiki, 2xGLAMcamp), ואני הגשתי בקשה בהצלחה לשני מענקים מסוג "Travel & Participation". אני מאמין שהניסיון הזה בצורות שונות של מענקי ויקימדיה עוזר לי להבין מה נדרש - הן בזכויות והן בהתחייבויות - ברמות מימון שונות.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

אני מאמין שהמגוון הרחב של החוויות שלי בתוך ומסביב לתנועת ויקימדיה, מסייע לי להבין את ההקשר של הפרויקטים השונים שתוכניות המענקים השנתיים מציעות. במשך עשור הייתי מעורב עמוקות בדיונים בתנועה על אופי גיוס הכספים, הפצת הכספים, תפקידן של השלוחות וקרן ויקימדיה, ולאחרונה גם על האסטרטגיה החדשה של התנועה. במהלך הזמן הזה ראיתי את התהליכים משתנים ומתפתחים. עבדתי עבור קרן ויקימדיה כקבלן; הייתי סגן יו"ר שלוחה; קיבלתי ותיאמתי מספר מענקים ברמות שונות; תיאמתי תהליך משותף למספר שלוחות במסגרת קמפיין יצירת תוכן; ועבדתי בשיתוף פעולה הדוק עם תריסר ארגונים מסונפים אחרים - מהשלוחות הגדולות ביותר, לארגונים חיצוניים ללא כוונת רווח, וקבוצות קטנות של משתמשי ויקימדיה. אני מאמין כי "זיכרון מוסדי" זה הוא מאוד חשוב בדיון על בקשות למענקים שנתיים. באותה מידה, הדבר יהיה חשוב בשנים הקרובות, בשעה שאנו מעצבים את התפקיד של ה-FDC בתוך האסטרטגיה החדשה של התנועה.

הייתי מעורב בהיבטים רבים של הקהילה. כרגע אני מוביל קמפיין הסברה באוסטרליה על ויקיפדיה כדי לעודד את הממשלה להוסיף סעיף בנוגע לחריגי שימוש הוגן במסגרת חוק זכויות היוצרים הלאומי. אני גאה ביותר להיות המייסד של פרויקט GLAM שלנו ובהיותי ויקיפד הבית הראשון. עזרתי לארגן או להתנהל בפרויקטים המנוהלים על ידי שלוחות רבות וקבוצות קהילתיות ברחבי העולם, כינסתי כמה כנסים בינלאומיים בוויקימדיה, פגישות מרובות ימים ואירועי הדרכה.

אני אוסטרלי, חי באיטליה ועובד עבור "Europeana" כאיש הקשר של ויקימדיה. תיארתי בעבר את המעורבות הדיגיטלית בספרייה הלאומית באוסטרליה וב-Creative Commons Australia. העבודה האקדמית שלי כוללת תזה על ההיסטוריוגרפיה של ויקיפדיה, ויש לי תואר שני במשפט קניין רוחני.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: Matanya (talk) 22:10, 27 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 07:26, 27 May 2017 (UTC)[reply]

Nurunnaby Chowdhury (Hasive)

Hasive (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
 • פרטים אישיים:
  • שם: Nurunnaby Chowdhury
  • גיל: 31
  • מיקום: Dhaka, Bangladesh
  • שפות: bn-N, en-3, hi-3, ur-3, as-2, bp-2
 • חברות במיזמים:
הצהרת המועמד שמי חסיב, אני מבנגלדש. אני חלק מוויקיפדיה מאז 2004. אני ויקיפדיה פעיל וחבר במועצת המנהלים של ויקימדיה בנגלדש. אני בוגר בכלכלה & עבדתי בעמותות שונות ללא כוונת רווח ובמוסדות ממשלתיים. אני עובד כחבר פעיל ב- IEG & GAC.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?
בתור מייסד שותף, הייתי חלק מוויקיפדיה אוהבת אתרי מורשת & ויקי אוהבת את כדור הארץ בבנגלדש מההתחלה. כחבר מועצת המנהלים של ויקימדיה בנגלדש, עבדתי לאורך מספר לילות, בהם עזרתי לגייס פרויקטים חדשים, להעריך אותם ולקבל החלטות סופיות בנוגע למימון שלהם. אני מכהן כחבר ב Grants Advisory Committee ו Individual Engagement Grants מזה מספר שנים, ומעריך מספר רב של בקשות מענק שונות. כיועץ למוזיאון הלאומי של בנגלדש, אני מייעץ בתהליך ההערכה של תוכניות שונות.
1.2. בנושא מתן מענקים?
כחבר פעיל בויקימדיה בנגלדש, יחד עם עמיתים אחרים, אני בודק ומסייע בכתיבת מענקים, המבקשים את התקציב עבור פעילויות השלוחה. יש לי ניסיון במשמעות של להיות מגיש בקשה, ובדרישות לצורך קבלת אישור. לצד זה בתפקידי כאוצר עבור רשת הקוד הפתוח של בנגלדש, אני מנהל את הפצת הכספים לתמיכה בפרויקטים סביב הפעילויות שלנו ליחידים המארגנים פעילות התנדבותית בבנגלדש. כל אלו מיומנויות ומומחיות שיהיו שימושיות בתפקיד אותו אני מבקש למלא ב-FDC. כיועץ עמדתי בראש מענקים אחדים ממשרד התרבות של בנגלדש, משרד ה-ICT הממשלתי וכן מהתעשייה.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

אני מקווה שזו תהיה הפעם הראשונה בה אצטרף לצוות ה-FDC. עם זאת, אני אוסף ידע מעבודתי, וכן על ידי קריאת הבקשות הקודמות ל-FDC. בהיותי חלק משלוחה פעילה של ויקימדיה בנגלדש, וארגונים אחרים כמו מוזילה בנגלדש ו-Open Knowledge בנגלדש, יש לי ניסיון ומיומנויות תקשורת. השתתפתי בכנס ויקימדיה ובוויקימניה לונדון, מקסיקו סיטי ואסינו לאריו. הייתה לי חוויה רחבה למדי עם ויקימדיה, בצורה מקוונת ולא-מקוונת. הצטרפתי לוויקיפדיה הבנגלית ב-2004 ומ-2008, הייתי רק עורך של ויקיפדיה הבנגאלית עד הקמת ויקימדיה בנגלדש, אני מעורב בעולם הוויקי ברמה ארגונית ובינלאומית. לכן, היה לי הזדמנות לראות את השינויים וההתקדמות של הקהילה הבינלאומית בוויקי במשך זמן רב למדי, מה שלדעתי, נתן לי סוג של נקודת מבט היסטורית, לטווח ארוך, אשר עשויה להיות רבת ערך עבור ה-FDC. הייתי אחד מהמארגנים הראשיים של תוכנית חגיגות השנה ה-10 של ויקיפדיה הבנגלית, שבמהלכה הצטרף אלינו ג'ימי ויילס כאורח ראשי. כמו כן, הייתי מעורב בכינוס הראשון של ויקיפדיה הבנגלית. אני עורך באופן קבוע במספר פרויקטי ויקי.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: Matanya (talk) 22:10, 27 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 18:32, 26 May 2017 (UTC)[reply]

Chris Keating (The Land)

The Land (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
אני. החתול שלי בקומונס
 • פרטים אישיים:
  • שם: Chris Keating
  • גיל: 36
  • מיקום: London, UK
  • שפות: English-n, French-1
 • חברות במיזמים:
  • חבר במיזמים מאז: 2004
  • פעילות במיזמים: en.wp, meta,
הצהרת המועמד ה-FDC חיוני להשפעה ולמחויבות של התנועה. הניסיון שלי כיו"ר לשעבר של ויקימדיה בריטניה מצביע על כך שאני יכול לעצב אותו להיות יעיל, שקוף ותומך בפיתוח ולמידה בכל רחבי התנועה.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?
בסתיו שעבר, בחנתי את מרבית הצעות המענקים, למרות שאני לא חבר ב-FDC. כדירקטור של ויקימדיה בריטניה במשך 5 שנים (וכיו"ר במשך כ-18 חודשים), פיקחתי על גיוס עובדים, טיפול בהחלפת מנכ"ל, פיתוח של הניהול שלנו, אסטרטגיה - כמו גם סקירת, איתגור ואישור התוכניות השנתית שלנו.

בעבודתי, אני אחראי לתקציב של כ-1.5 מיליון ליש"ט ולהכנסות של כ-15 מיליון ליש"ט, כולל לתהליך התכנון השנתי של המחלקה שלנו, ואז לדעת בדיוק מה הביצועים שלנו והסיבות לכך.

אם אבחר, העדיפות שלי תהיה לעזור ולשפר את השקיפות של ה-FDC, ואת התקשורת סביב הציפיות שלה, באמצעות דיאלוג פתוח עם השלוחות והקהילה. יתר על כן, אני אעבוד לטובת שיפור המדדים כדי להוכיח את ההשפעה שלנו, ואעבוד לטובת ייעול וכנגד הביורוקרטיזציה ככל הניתן.
1.2. בנושא מתן מענקים?
עוד מהימים הראשונים של ה-FDC אני כבר מעורב במתן משוב על תהליך אישור המענקים. אני מאמין שאנחנו זקוקים להשפעה עמוקה הרבה יותר של משמעות ההשפעה בתנועת ויקימדיה, ביחס לאיכות, גיוון והתנדבות, כפי שכתבתי במאמר זה, אם אבחר אני אפעל להתנתק ממדדים גלובליים למדדים יותר תלויי-הקשר. כמו כן, אני עובד בגיוס כספים ועבדתי עבור ארגונים רבים המקבלים מענק משמעותי או מימון מוגבל אחר, אז אני מבין את המשמעות של מענק מחוץ להקשר הספציפי של ויקימדיה.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

אני ויקימד כבר מאז אפריל 2004, ומפעיל מערכת מאז 2006. על-גבי ויקי אני מתמקד בעיקר ביצירת תוכן, מה שהוביל כבר לארבעה ערכים מומלצים בוויקיפדיה האנגלית. כך שיש לי הבנה טובה של הערכים והעבודה במסגרת התנועה שלנו.

בנוסף, התקופה שלי בוויקימדיה בריטניה לא תמיד הייתה קלה, כאשר עזרתי לשלוחה להתגבר על כמה אתגרי ניהול רציניים בשנת 2012. הדבר נתן לי ניסיון רב בהתמודדות עם שיחות קשות באופן שיתופי ומכובד, ובעבודה יעילה בהקשר הבינלאומי.

עבדתי לקידום ממשל תקין ופיתוח ארגוני. ניהלתי שתי סדנאות אסטרטגיה וממשל עבור חברי מועצת המנהלים של השלוחות, שירתתי בוועדת ועידת ויקימדיה במשך מספר שנים, וחלקתי את נקודות המבט מ סקר הניהול של ויקימדיה בריטניה כדי לסייע לשלוחות אחרות להתפתח בצורה פרודוקטיבית יותר. כמובן שה-FDC לא נועד להתערב בניהול או בביצוע הפעילות עצמה, אבל בפועל ה-FDC מעורב במידה רבה בנושאים אלו, ובמקומות המתאימים אני אעבוד כדי לקדם אותם.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: Matanya (talk) 22:10, 27 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 18:32, 26 May 2017 (UTC)[reply]

Frank Schulenburg (Frank Schulenburg)

Frank Schulenburg (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
 • פרטים אישיים:
  • שם: Frank Schulenburg
  • גיל: 48
  • מיקום: California
  • שפות: de-N, en-4, fr-3, la-2
הצהרת המועמד ה-FDC משחק תפקיד חיוני בהקצאת כספים לפרויקטים אשר מקדמים את המשימה שלנו. אני רוצה לשרת את הקהילה על ידי זיהוי, טיפוח, והגברת היוזמות שעושות את ההבדל.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?
הערכה היא הדרך היחידה לדעת האם תוכנית עובדת או לא. זוהי הדרך לפעול באחריות כלפי התורמים שלך. ההערכה היא גם הגורם העיקרי של ההשפעה.
אני מעורב בהפעלת תוכניות הקשורות לוויקמדיה מאז 2006. על סמך ניסיון זה, קרן ויקימדיה ביקשה ממני בשנת 2012 לבנות יכולת הערכה בתוך התנועה. עבדתי במקביל עם שלוחות גדולות באירופה ועם קבוצות מתנדבים רופפות בחלקים אחרים של העולם. אני מסתכל על התוכניות ועל ההשפעה שלהן בתוך ההקשר הבסיסי ויש לי תחושה טובה מאוד לגבי יוזמות מבטיחות בהתבסס על החוויות הרחבות שלי.
1.2. בנושא מתן מענקים?
אני מכיר את שני הצדדים של המטבע: כמנהל בכיר של תוכניות מ-2012 עד 2014 תמכתי בצוות המענקים של קרן ויקימדיה על ידי מתן ניתוח ומומחיות ל-FDC. בתפקידי כמנכ"ל הקרן לחינוך בוויקי, אני מעורב מאוד בגיוס כספים, ומבטיח שהכסף יופעל ביעילות תוך דיווח למממנים.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

הקדשתי את חיי ב-12 השנים האחרונות לפרויקטים של ויקימדיה. אני קם כל בוקר והולך לעבודה שלי כמנכ"ל של קרן החינוך של ויקי, שבה אנו מפעילים תוכניות לחיבור החינוך וויקיפדיה בארה"ב ובקנדה. אני מבלה את סופי השבוע שלי בנסיעה כדי לצלם תמונות כדי לשפר מאמרים ויקיפדיה, ובימים של מזג אוויר גרוע, בכתיבת מאמרים לשיפור ויקיפדיה הגרמנית. אני עושה את זה כי אני מאמין שהידע החופשי הוא התרומה החשובה ביותר שאני יכול לתת לעולם הזה. היו לי הרבה תפקידים שונים בעולם של ויקימדיה: חבר דירקטוריון בשלוחה, מנהל תוכנית, מנכ"ל, חבר צוות בקרן ויקימדיה, ויקיפד, צלם קומונס. במסגרת כל אלה ניסיתי לתרום התמקדות חזקה בהערכה ובהבטחת היעילות של המשאבים היקרים ביותר של התנועה שלנו: זמן התנדבות וכספי תורמים.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: Matanya (talk) 22:10, 27 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 07:26, 27 May 2017 (UTC)[reply]

Katherine Bavage (Leela0808)

Leela0808 (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
Katherine Bavage. Image derivative from 'Burgon Society Editathon' by RockDrum (Thanks RockDrum!). Both licensed CC-BY-SA 3.0.
 • פרטים אישיים:
  • שם: Katherine Bavage
  • גיל: 32
  • מיקום: Leeds, UK
  • שפות: English-n
 • חברות במיזמים:
הצהרת המועמד ה- FDC חייב להיות שומר הסף עבור מיליוני התורמים שלנו. בעבודה הנוכחית שלי אני מתמודד מדי יום עם הבעיה של הפיכת תוצאות המימון למשמעותיות. זה יגרום לי להבין את האתגרים שזה מציג בפני המועמדים, אבל גם יאפשר לי לזהות פערים או דברים שלא נאמרו בדוחות ה-FDC.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?
כחבר לשעבר בוויקימדיה בבריטניה, הייתה לי הזדמנות ללמוד ולעבוד עם עורכים ועובדים משלוחות ברחבי העולם, בביקורים ב-WMDE ב-2012 ובקרן ויקימדיה ב-2013, וכאשר השלוחה אירחה את ויקימניה 2014. יש לי הבנה טובה כיצד חלקים שונים של התנועה שלנו, החל מהעורכים ועד לדירקטוריון קרן ויקימדיה, יושבים זה לצד זה.

יש לי הבנה ניכרת לגבי איך בקשות מענק ל-FDC עובדות, לאחר שסייעתי לוויקימדיה בריטניה בעבר לכתוב בקשות למענק שנתי, ודוחות למענק השנתי. כמו כן תמכתי ביישומים למענקי מעורבות אישית ומענקי פרויקטים מיוחדים. כמי שהיה 'בצד השני של השולחן' כמבקש, יש לי הבנה טובה של הקשיים הכרוכים בכך, אבל גם את היתרונות של מימון ישיר של צוות ותוכניות ברחבי העולם.   התחלתי לערוך בוויקיפדיה האנגלית כמשתמש רשום מעט לפני שהצטרפתי לוויקימדיה בריטניה כחבר צוות. מאז שעזבתי בשנת 2015 המשכתי לערוך, כמו גם להפעיל פעילויות שטח. בשנתיים שחלפו מאז, מערכת היחסים שלי עם תנועת ויקימדיה הפכה להיות כזו של מתנדב, יש לי הבנה עמוקה יותר לגבי איך מימון תנועה וניהול יכולים להיראות מנותקים מן הניסיון של פשוט לערוך או לפעול. תובנה זו מעצבת את האמונה שלי שהשלוחות צריכות להיות מאוד ברורות לגבי איך ההצעות משתלבות, או תומכות ישירות בפעילויותיהם של מתנדבים, על גבי האינטרנט או מחוצה לו.

בשנת 2015 עברתי לעבוד באוניברסיטת בריטניה בתור האחראי לאספקת יישומים מוסדיים לאגודות צדקה וקרנות. המיקוד שלי הוא חיפוש מענקים שונים זה מזה במורכבות, מיקוד, טווח (מ-5,000 ליש"ט למיליון ליש"ט), עבודה עם אנשי אקדמיה ועמיתים לדיווח על פרויקטים שמומנו בהצלחה.

אני עובד באופן שוטף בשני הקצוות של התהליך, מעריך את הפרודוקטיביות של תוכניות מוצעות לפרויקטים לפני הצגתן מול המממנים, ובסוף הפרויקטים מעריך ומציג את ההשפעה של המענקים על המחקר או על פעילויות אחרות. אני רגיל לסקור פרויקטים עם תקציבים מורכבים, עם שותפים מרובים (לעתים קרובות בינלאומיים) ועל פני מספר מיקומים גיאוגרפיים שונים, עם כל המורכבות הנוספת שכרוכה בכך. תפקידי הוא בממשק שבין ארגוני מענקים ובין קבוצות פרויקטים באוניברסיטאות, הפועלות לפיתוח פרויקטים העונים על הצרכים של שניהם.
1.2. בנושא מתן מענקים?
הצטרפתי ל-Wikimedia UK Evaluation Panel ב-2016, גוף הבוחן ומבקש לעיין בהצעות לפרויקטים מצוות השלוחות ומתנדבים לטובת מימון פרויקטים. הדבר דורש הבנה חדה של מה המשימה של השלוחה ומהן מטרותיה, כמו גם הבנה טובה של יכולת ההשפעה במסגרת קבלת החלטות.

 

בתפקיד המקצועי הנוכחי שלי, הניסיון שלי נובע ממגוון רחב של תהליכי קבלת ההחלטות. הדבר מעניק הבנה שימושית לגבי מה הן פרקטיקות מועילות ולא מועילות בתחום קבלת המענקים, כמו גם ביחס לסוגי הסטנדרטים ודרישות הדיווח הסבירות שניתן לצפות ממקבלי המענקים.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

הניסיון שלי נותן לי כמה תובנות ייחודיות למדי. כחבר לשעבר של צוות שלוחה אני מבין את האתגרים שהשלוחות השונות ניצבות מולם בבואם לבקש מענק FDC. כמתנדב בשנתיים האחרונות, אני יכול לראות את תסכולי הקוראים, העורכים והתורמים כאשר אתגרים אלו אינם מיוצגים היטב, ולא מדגישים את היתרון הנובע מקבלת מימון לפעילותם. כמגייס כספים מקצועי, אני אופטימי בדעתי שיש עוד מה לעשות כדי לשפר זאת.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: Matanya (talk) 22:10, 27 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 21:58, 27 May 2017 (UTC)[reply]

Abel Lifaefi Mbula (BamLifa)

BamLifa (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
Abel, 2016
 • פרטים אישיים:
  • שם: Abel Lifaefi Mbula
  • גיל: 25
  • מיקום: Kisangani, DR Congo
  • שפות: En-3, Fr-5
 • חברות במיזמים:
  • חבר במיזמים מאז: February 2015
  • פעילות במיזמים: frwiki, enwiki, lnwiki, swwiki (occasionnely)
הצהרת המועמד ככל שהזמן עובר, כך מי שהחלו עם התנועה בראשיתה מאבדים זמן ואנרגיות לעזור לה להמשיך הלאה. הם נמשכים לפרויקטים אחרים, תשוקות אחרות. עכשיו זה הזמן לעורכים חדשים בעלי מוטיבציה לקחת את הדברים לידיים שלהם, ולשרת את מטרותיה של התנועה הזו.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?
אני מורה למדעי המחשב ויש לי רקע מספיק בניהול פרויקטים. במשך שנים ניהלתי מחלקות/שירותי מחשוב, היכן שפנו אלי ליצור תוכניות שנתיות/סמסטריאליות, או תוכניות לקורסים. להעריך מורים ולתת חוות דעת בנוגע לפיטורים, וכו'. עיצבתי גם פרויקטים למטרת רווח. כל הניסיונות האלו מאפשרים לי להבין היטב היבטים שונים של ניהול פרויקט: תכנון, עדיפות, ניהול סיכונים, ...
1.2. בנושא מתן מענקים?
למרות שאני לא חבר FDC, אני רגיש במיוחד ליוזמות WKM או למענקי תוכניות אחרים מטעם שלוחות. אני חושב שפרויקטים מסוימים מבוססים יותר על מענקים, בעוד שאחרים לא זוכים למימון מספיק. אני גם חושב שה-FDC צריך שקיפות יותר מאי פעם. אז, אם אבחר אני אעשה כל שביכולתי כדי לפתור את הבעיות האלו.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

מאז שגיליתי את התנועה אני תוהה כיצד היא מתפקדת ולמה היא תהפוך בשנים הקרובות. אני ויקימד פעיל. אני משתתף בדיונים על קבלת החלטות, משכנע תורמים חדשים להצטרף, משתף פעולה עם חברים, ... באופן מקומי אני בדרך כלל מארגן הכשרות כדי לעזור לאנשים לגלות מהי תנועת ויקימדיה, כדי לעזור להם בצעדיהם הראשונים. מאחר ומרבית האנשים בארץ שלי לא נהנים מחיבור טוב לאינטרנט, אני משתמש ב-Kiwix כך שכולם יוכלו להשתמש בוויקיפדיה או בפרויקטי האחות שלה. בתור אחד מהוויקימדים החיים במדינה ענייה (לא מדובר באינטרנט, אלא בקהילה שלי), אני מכיר היטב את הצרכים האמיתיים ואת הקשיים העומדים מול קהילות קטנות או פרויקטים מתחילים. אני מקווה להיות מוסמך לייצג את הקהילה ב-FDC.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: Matanya (talk) 22:10, 27 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 21:58, 27 May 2017 (UTC)[reply]

Ad Huikeshoven (Ad Huikeshoven)

Ad Huikeshoven (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
Ad Huikeshoven
 • פרטים אישיים:
  • שם: Ad Huikeshoven
  • גיל: 53
  • מיקום: The Hague, The Netherlands
  • שפות: nl-N en-4
 • חברות במיזמים:
  • חבר במיזמים מאז: February 1st, 2005
  • פעילות במיזמים: Dutch Wikipedia, meta
הצהרת המועמד אני ויקימד מסור מזה זמן רב. קרן ויקימדיה מקדישה פחות מ-10% מהכסף שלה לטובת מענקי תוכניות שנתיות עבור שלוחות. כוונתי היא להקדיש את זמני לטובת הגדלת גודל המענקים.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?
In the last years I followed several trainings in communication, including in the Gordon method. I followed the online u.lab course about Theory U by Otto Scharmer and have hosted a u.lab hub in the past five months. I have learned new techniques in facilitating dialogue and group decision making. From 2012 to 2016 I have been a board member of Wikimedia Nederland, starting as treasurer. I’ve been involved in developing annual plans and grant application for WMNL since 2012 four times including reporting and overseeing reporting.
1.2. בנושא מתן מענקים?
In my daytime job I have had experience with coordinating evaluations of a several dozens grants in a program totaling several hundred million euro. For Wikimedia Nederland I have been involved in setting up and executing a micro grant program. I have developed and overseen a scholarship program for Wikimania for three years. The amount of scrutiny by the FDC on Annual Plan Grants of affliates should imho be proportionate to the amount of scrutiny by the FDC on the Annual Plan of the WMF dollarwise.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

I served on the Audit Committee of the Wikimedia Foundation in the period 2007 to 2012. I have been a board member of an affiliate at the time the first employees were hired. I am one of two most frequent visitors of the Wikimedia Conferences in Berlin and Milan. I have visited Wikimania Haifa, Hong Kong, London, Mexico City and Esino Lario. I graduated in 1992 in Economics and Business Adminstration at Maastricht University.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: – Ajraddatz (talk) 16:14, 28 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Kalliope (WMF)--WMF 21:58, 27 May 2017 (UTC)[reply]

Michał Buczyński (Aegis Maelstrom)

Aegis Maelstrom (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
Wikimedia Polska meet-ups are both work and fun!
 • פרטים אישיים:
  • שם: Michał Buczyński
  • גיל: 35
  • מיקום: Warsaw, Poland
  • שפות: pl-N, en-4, de-1.5
 • חברות במיזמים:
  • חבר במיזמים מאז: 2004
  • פעילות במיזמים: pl.wiki, meta, chapter, Wikidata
הצהרת המועמד האנושות ראויה לידע חופשי; ביקורת תורמים; תמיכה במתנדבים והצוות זכאי להדרכה.

ועדת חלוקת הכספים מסייעת בדיאלוג ובמכסות, שמטרתם להדגיש התנהלות ראויה, לעודד יעילות ושקיפות, לעודד גדילה תקינה של הבקשות. אני מעוניין להמשיך מגמה זו.

שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?

As an economist and finances professional (10+ years of experience in risk, reporting and supervision), I know the good, the bad and the ugly sides of reports, budgets and metrics. I would be happy to work with my colleagues, WMF and grantees to further improve the framework. As a data cruncher, with a MBA visit at UCLA and unfinished PhD (wikis and job won), I utilize benchmarks and numbers.

Furthermore, and perhaps foremost, I am a long-time Wikimedian. I come from an ambitious wiki and for five years I have been serving as a vice-president of Wikimedia Polska: a healthy mid-size CEE chapter, somewhat bridging experiences of East and West, big and small budget, emerged and yet-to-emerge countries. Therefore, I believe I understand many dilemmas and challenges the grantees face, and when I don't I try asking and learning. Moreover, Wikimedia taught me that the trust is crucial, great ideas essential and best practices vital, so I've been working with chapters, WMF staff, volunteers, donors and others, and I hope to build many new bridges in the future.

Finally, my two years in the FDC were the best lesson about this framework, grantees and our Movement, making me a proud part of its institutional knowledge. Now I would like to share the labored insights and longer term visions of our grantees' success, as they allow FDC to serve its goal better, understanding old considerations and thinking beyond one year.

1.2. בנושא מתן מענקים?

During my first term in FDC the committee handled a variety of cases. They included reviews of mid-size and large chapters, as well as of WMF itself where we provided both a possibly detailed programmatic review and important general/governance remarks. This work included our personal efforts to grow common understanding between FDC representing community, WMF and WMDE (on e.g. future of Wikidata) and others (on shared responsibility) which I find important for the Movement's future. The FDC is an unique actor, able not only to disseminate funds and insight from the Movement but also to facilitate communication and governance, and I would be happy to continue this service using earned experience.

Besides the FDC, I have been serving on the board of the volunteer-centric and carefully evolving mid-size chapter. The board went through hiring our first programmatic staff members and taking responsibilities, expanding programmes and exploring new ideas, accepting and declining offers, seeking funds and experiencing many issues the FDC applicants need to deal with. Moreover, my involvement with the chapter's cross-border initiatives from WMCEE to WCA bring much knowledge and benchmarks I find useful to understand the submissions and general picture.

My past involvement in GAC and programs&evaluation was also benefitial, as well as own quantitative research on affiliates (their budgets included) back in 2013.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

During the last 12.5 years I have acted in numerous roles: editor, sysop, arbcom; speaker, trainer, researcher; advisor, evangelist and evaluator. Needs make me learn wearing new hats and shoes: last year I was responsible for a chapter-assisted WMF fundraising event, observing fundraising from various viepoints (donors included!), and this co-operation may blaze some new trails for affiliates in not far future.

My home chapter (including its successful small grants programme) is a vast resource of benchmarks and insight; the same should be written about the WMCEE region and all the submissions. As a bonus, being self-funded and uninvolved in the FDC process, WMPL provides me with a rare viewpoint: avoiding any potential budgetary conflicts of interests but sharing general responsibility and accountability to the Movement.

Finally, my previous meetings with WMF Staff and fellow Wikimedians, research, GAC and FDC itself gave me the global perspective to understand context of the submissions. I believe combining the lessons learned locally and insight from global communities with my general background and CEE, volunteer perspective allows me to add something important. After my first term I know I made my difference in every allocation, and now, thanks to the earned insight, I should be able to assist the Movement even better.

אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: – Ajraddatz (talk) 16:14, 28 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 18:01, 28 May 2017 (UTC)[reply]

Lorenzo Losa (Laurentius)

Laurentius (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
 • פרטים אישיים:
  • שם: Lorenzo Losa
  • גיל: 31
  • מיקום: Italy
  • שפות: Italian-N, English-3, Spanish-1, Python-3
 • חברות במיזמים:
  • חבר במיזמים מאז: 2004
  • פעילות במיזמים: Italian Wikipedia, Wikidata, Meta
הצהרת המועמד Each year, five million donors trust the global Wikimedia movement with their donations. They expect that we will spend them in an open, transparent and impactful way, fairly putting resources where most needed. In my past two years as an elected FDC member I have worked towards this goal.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?

In my Wikimedia life, I have worked on a wide range of activities, from education to GLAMs, advocacy, organization of public events and conferences, etc. I have done so on different levels, first directly running activities, and more recently in the development of annual and longer-term plans and in their evaluation.

In my non-Wikimedia life, I am a mathematician, and analytical skills are one of my strengths. Three years ago I have cofounded a start-up company, where planning, executing, evaluating, and often recognizing your failures are key.

1.2. בנושא מתן מענקים?

Within Wikimedia Italia, I have been exposed to different kinds of grants. In particular, I worked on the two only Wikimedia Foundation grants asked by Wikimedia Italia: to support the Wikimedia Conference in 2013, and an Annual Plan Grant in 2015. I worked also on a few external grants, both national (granted by Italian foundations) and international ones.

On the granter side, I have been in the Funds Dissemination Committee for the last two years.

At a much smaller scale, in the last few months I have also worked to set up a microgrant program in Wikimedia Italia. It is about to start, and it will be a simpler, more transparent way to decide which projects are worth investing in, and to provide support to other volunteers. My hope is that an open process and peer feedback will help everyone to learn and develop more impactful projects.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

I have been in the Wikimedia movement for 13 year: my first edit on Italian Wikipedia was in April 2004, and I have been an administrator since 2007.

I have been active in the Italian chapter since January 2006 (shortly after its founding), and I am currently the chair. Since 2011, when I was first elected in the board, many things have changed: we went from hiring the first part-time employee to a staff of nearly ten people; from a handful of active volunteers, most of which in the board, to a larger network of committed members spread across the country; and from a group of unlinked projects to a comprehensive plan. I understand that each phase has its different traits, and each one should be treated accordingly: each organization has its own working model and structure, with its strengths and its needs, and has to be considered in its own context.

Recognizing that our is a global movement, I have contributed also at the international level, including being part of the Funds Dissemination Committee since 2015.

Even though it is the sixth-largest Wikimedia chapter in terms of finances, Wikimedia Italia has submitted a proposal to the FDC only once, in 2015. At the time I was not yet in the FDC, and there is no plan to request an annual plan grant in the near future. Since it is able to raise funds from other sources, Wikimedia Italia is happy to leave the global funds to other entities in the movement.

אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: – Ajraddatz (talk) 16:14, 28 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 14:14, 29 May 2017 (UTC)[reply]

Viswanathan Prabhakaran (viswaprabha)

viswaprabha (talk meta edits global user summary CA  AE)

מידע על המועמדים
Viswaprabha
 • פרטים אישיים:
  • שם: Viswanathan Prabhakaran
  • גיל: 52
  • מיקום: Thrissur, Kerala, India.
  • שפות: ml-N, en-4, hi-3,ta-2, ar-2,sa-2,ur-1, pa-1
 • חברות במיזמים:
  • חבר במיזמים מאז: February 2005
  • פעילות במיזמים: Malayalam Wikipedia, Wikisource, Wiktionary, English Wikipedia, Sanskrit Wikipedia, Wikidata, Commons
הצהרת המועמד I am a long time Wikimedian, Engineer and Project Manager with a career and social experience with multi-regional cultures spanning 3 decades. I am a former & elect Board Member WMIN, former Treasurer WMIN (India), former GAC member, lead finance planner & organizer for many WikiConferences in India and a key resource person for regular WM Training programs.
שאלות חובה. 1. אילו היבטים בנסיון שלך יעשירו, לדעתך, את עבודת ועדת חלוקת התקציבים (FDC) ואת המלצותיה?
1.1. בנושא ניהול תכניות עבודה שנתיות, או הערכתן?

I have three decades of professional experience in customer relations management, project planning and execution, program design and evaluation. I have worked with a wide international array of communities and cultures in India, Middle East and Europe and have dealt with people and societies ranging from most affluent to the least empowered. A graduate Electrical engineer, I have worked through a wide field of technical expertise such as industrial production, telecommunications, computer hardware, microelectronics, radiation physics, laboratory science, analytical chemistry, biomedical engineering, construction & project management, MIS, ERP etc. An advanced user of spreadsheets, RDBMS and other data processing tools with deep knowledge in financial budgeting, cost & feasibility analysis. Experienced in assessment of legal and technical compliance in large scale proposals and procedures.

For the last six years, I have been solely dedicating most of my time for the growth of Wikimedia Indic projects, particularly that of Malayalam community. During this period, I have acquired first hand experience of the strengths, weaknesses, opportunities and threats faced within communities of Global South. This has potentially enhanced my outlook and vision on how to best serve a typical Wikimedia stakeholder community with optimized but limited funds and resources. I would now like to impart my skills and talents to the FDC in a direct and effective manner.

1.2. בנושא מתן מענקים?

I have intensively volunteered my time and efforts to build up the Wikimedia India Chapter during its nascent stages (2012 to 2014) as a board member and treasurer. In this capacity, I had deeply involved in formalizing the grant protocols and procedures for the chapter in its evolving stage for WMF and FDC interactions. Besides, I have been the chief designer of financial plans and event coordination for Wikisangamotsavam, an annual conference and community get-together of Malayalam Wikimedians since 2012. For some time, I have participated in the Grants Advisory Committee under WMF. I also prepared the budget and financial context of PEG application for the highly successful WikiConference India 2016, major Wikimedia event event executed in 2016 August. As of now, I have been elected as the WMIN board member for its current term.

As a chapter board member, I confidently understand the significance of the role of FDC in ensuring meticulous and timely dissemination of available funds and resources with strict, judicious but compassionate wisdom.

2. כיצד המעורבות שלך בתנועת ויקימדיה מכשירה אותך לכהן בועדת חלוקת התקציבים (FDC)?

I had embarked upon the Wikimedia bandwagon since its early days, as a casual unregistered user. In 2005, I decided to devote more time as a registered user and focus on to my local community (Malayalam). Ever since, I have spared constant efforts to build up a large ecology of users familiar with localized input methods and open knowledge culture via blogs and social networks, eventually driving them to the Wikimedia mission. In 2011, I relinquished my job overseas and returned to my homeland to dedicate full time towards the cause of Wikimedia projects. Apart from being a veteran editor and chapter activist, I have also led or participated in many discrete events and projects including GLAMs, digitization drives, outreach workshops, training and media campaigns. These experiences have provided me with a deep understanding of the functional and programing aspects of Wikimedia chemistry. Today, I feel sufficiently confident that I have matured enough to become a qualified FDC member.
אימות האימות מתבצע על ידי ועדת הבחירות, או על ידי חבר צוות בקרן ויקימדיה.
זכאות: אומת
אומת על ידי: Ruslik (talk) 11:38, 29 May 2017 (UTC)[reply]
זיהוי: אומת
אומת על ידי: Jalexander--WMF 00:56, 29 May 2017 (UTC)[reply]