Jump to content

Wybory Fundacji Wikimedia/2017/Aktualności/E-mail do wyborcy Rady

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Updates/Board voter email and the translation is 100% complete.

Drogi $USERNAME,

Jesteś uprawniony do głosowania w wyborach 2017 do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation, która prowadzi takie projekty jak $ACTIVEPROJECT. Rada Powiernicza jest ciałem decyzyjnym, które jest w całości odpowiedzialne za długoterminowe przetrwanie Fundacji, dlatego cenimy szeroki wpływ na jej wybór.

Głosowanie trwa od 1 maja, od godziny 00:00 UTC, do 14 maja, do godz. 23:59 UTC. Aby zagłosować idź na stronę: <https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:SecurePoll/vote/341>. Więcej informacji można znaleźć na stronie <https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_Foundation_elections/2017/Board_of_Trustees>. Jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości powiadomień, dopisz się na stronie: <https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list>.

Pragniemy cię również poinformować, że w tym tygodniu ruch Wikimedia rozpocznie drugą rundę dyskusji na temat ustalenia strategii Wikimedia do 2030 r. Podczas pierwszego cyklu dyskusyjnego <https://meta.wikimedia.org/wiki/Strategy/Wikimedia_movement/2017/Cycle_1/Report> członkowie społeczności Wikipedii i projektów siostrzanych, organizacje afiliowane i inne zorganizowane grupy zgłosiły ponad 1800 stwierdzeń. W bieżącym cyklu <https://meta.wikimedia.org/wiki/Strategy/Wikimedia_movement/2017/Cycle_2> zachęcamy do debaty na temat kluczowych tematów, które zostały utworzone na podstawie wskazówek społeczności i które skupiają się na dobrostanie społeczności, roli technologii i na tym, jak myśleć o wiedzy w przyszłości. Pomóż w kształtowaniu przyszłych ram działania Wikimedia Foundation, jej społeczności i organizacji afiliowanych na całym świecie.