Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/CandidateQ&A/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/CandidateQ&A and the translation is 100% complete.

Вибори завершились 31 серпня 2021. Голоси більше не приймаються.
Результати були оголошені 7 вересня 2021. Будь ласка, не вагайтеся залишати будь-які відгуки щодо виборів 2021 року на післявиборній сторінці.

Вибори Ради 2021
Головна сторінка
Кандидати
Інформація про голосування
Система єдиного перехідного голосу
Результати
Обговорення
ЧаПи
Запитання
Організація
Переклад
Документація
Цей блок: перегляд · обг. · ред.

Кожних виборів спільнота має можливість подати запитання, на які кандидати до Ради повірених мають відповісти. Виборча комісія вибирає запитання зі списку, сформованого спільнотою. Цього року Виборча комісія відібрала одинадцять запитань для кандидатів.

Кожне запитання розміщене на підсторінці, щоб було легше. Спільнота може залишати відгуки про дизайн цього процесу на сторінці обговорення цієї сторінки. Будь ласка, обговорюйте відповіді на запитання на сторінці обговорення відповідного запитання.

Кандидатам: Рекомендується, щоб відповіді на питання були не довшими ніж 1600 символів (без урахування прогалин). Будь ласка, не посилайтеся на інші сторінки з детальнішими відповідями, проте посилання на доречні сторінки з описовою метою прийнятні. Через велику кількість виборців і кандидатів, нам потрібно зберігати ці сторінки читабельними, інформативними і корисними для виборців.

Список запитань, відібраних Виборчою комісією

 1. Як, на вашу думку, можна збільшити кількість волонтерів у проєктах Вікімедіа?
 2. Де б ви хотіли бачити Раду стосовно інших елементів вікісвіту (спільнот, афіліатів тощо) у майбутньому (наприклад, щодо забезпечення справедливого прийняття рішень)?
 3. Як кандидати взаємодіятимуть зі спільнотою, коли опиняться в Раді?
 4. Як, за вашими баченням, вікі формуватимуть майбутнє інтернету і як Фонд Вікімедіа може підтримувати вікіспільноти, щоб це бачення стало реальністю?
 5. Яка ваша позиція щодо ребрендигу з «Вікімедіа» на «Вікіпедія»?
 6. Як Фонд Вікімедіа має взаємодіяти з вікіспільнотами, що підіймаються, у найближчому майбутньому (наступні 2—3 роки)?
 7. Що для вас означає різноманіття у спільноті Вікімедіа? Як цього можна вимірювано досягти? (Приклад: зменшення прогалин даних)
 8. Яка ваша позиція щодо заяви спільнот Вікіпедії на автономію і намагань Фонду Вікімедіа встановити контроль над спільнотою?
 9. Що, на вашу думку, можна зробити, щоб покращити боротьбу з упередженнями?
 10. Які ваші думки щодо майбутнього Віківидів, Вікіновин, Віківерситету та інших малих вікіпроєктів? І як Фонд Вікімедіа може їх підтримувати?
 11. Що ви думаєте про використання Фондом Вікімедіа коштів на заходи, не пов'язані з проєктами Вікімедіа?

Запитання від спільноти та відповіді кандидатів

Можна переглянути повний перелік запитань від спільноти, разом зі схваленнями кожного запитання. Кандидати можуть, за бажанням, відповідати на додаткові запитання з цього списку тут.

Кандидати, які відповіли на запитання від спільноти на додачу до поданих списком вище: