Активно бере участь у проєктах: arwiki, enwiki, commons, meta
Твердження (не більше 450 слів)
Мене звуть Фарах Джек Мустаклем і я вікіп(м)едист з Палестини. Я долучився до Вікіпедії у 2005 році, коли почав редагувати арабську, а тоді англійську Вікіпедію, а пізніше завантажувати фото у Вікісховище.
Я член-засновник і колишній скарбник групи користувачів Вікімедійці Леванту (Wikimedians of the Levant) і лен новоствореної групи користувачів арабських вікімедійців (Arabic Wikimedians User Group). Також я упродовж двох років входив до Комітету афіліації. У рамках своєї діяльності у Wikimedians of the Levant User Group, я був брав учать у запуску Освітньої програми Вікіпедії у Палестині.
Поза вікі я провів кілька вікіпедійних вишколів для промоції внеску у вільні знання у Палестині, а також віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах. Я також активно виправляю деякі розповсюджені помилки розуміння Вікіпедії, де б вони не були — у соцмережах, традиційних медіа чи усно.
Я щиро вірю, що вільний доступ до знань є універсальним базовим правом людини, і що цифрові права є першорядними для створення вільного і відкритого глобального суспільства. Тому я залучений до адвокації за цифрові та інші права людини в арабському світі і поза ним. Цей активізм дуже дорогий для мене і я сподіваюся, що рух Вікімедіа відіграє більшу роль у промоції цих прав. Якщо мене оберуть до Ради, я зроблю це одним зі своїх пріоритетів.
За професією я розробник програмного забезпечення і проводжу більшість часу за екраном (чи то по роботі, чи у Вікіпедії, чи в цифровій адвокації). Коли я не за комп'ютером, то одним з моїх улюблених часопроведень є участь у щотижневому змаганні Quiz Night. Саме Вікіпедія і час, проведений за нею, збагатив мої загальні знання і допомагає моїй команді утримувати свої лідерські позиції. Серед інших хобі — піший туризм, фотографія, проведення часу з родиною.
Я народився у Сполучених Штатах і жив у США й Палестині, ось чому я можу називати рідною мовою й англійську, й арабську. Я захоплююся лінгвістикою і вивченням нових мов. Проживання у двох дуже різних суспільствах надало мені тонке бачення життя і змусило мене більше цінувати культурні відмінності, що існують між людьми, а також спільну людяність, що їх об'єднує.
Три пріоритети в Раді
- Збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти.
- Пропагувати більшу прозорість урядування і прийняття рішень ФВМ.
- Співставити ФВМ із рухами за цифрові та інші права людини, бо вільне знання є правом для всіх.
Досвід у Вікімедіа
Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа
10+ років: Я вікімедист з 2005 року. Я співзаснував групу користувачів і є членом AffCom'у.
Досвід у Раді.
Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)
<1: У мене немає значного керівного досвіду на такому рівні.
Керівний досвід.
Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.
2-5 років: Я входив до виконавчого комітету Wikimedians of the Levant User Group.
Експертні знання в галузі.
Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.
10+ років: Я брав участь у початковій фазі розробки стратегії ФВМ. Також я прихильник цифрових та інших прав людини і брав участь у кількох засіданнях та конференціях щодо стану цифрових прав у Палестині. Я також великий поборник вільних знань.
Різноманіття: Минуле
Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).
Так: Палестинці стикалися і продовжують стикатися з дискримінацією, як в Палестині, так і за кордоном
Різноманіття: Географія
Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах
Так: Я значну частину життя жив як у Сполучених Штатах, так і в Палестині.
Різноманіття: Мова
Рідна мова кандидата відмінна від англійської
Так: Моя рідна мова, окрім англійської, — арабська. Я розмовляю/розумію на різних рівнях французьку, іврит, іспанську, нідерландську
Різноманіття: Досвід політичної системи
Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.
Так: Я продовжую жити в країні, де дуже мало політичних свобод.