Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Farah Jack Mustaklem/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Farah Jack Mustaklem and the translation is 100% complete.

Фарах Джек Мустаклем (Fjmustak)

Fjmustak (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Fjmustak на Конференції Вікімедіа 2018
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Фарах Джек Мустаклем
  • Місце проживання: Палестина
  • Знання мов: ar-N, en-N, fr-3, he-3, es-2, nl-1
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 2005
  • Активно бере участь у проектах: arwiki, enwiki, commons, meta
Твердження (не більше 450 слів) Мене звуть Фарах Джек Мустаклем і я вікіп(м)едист з Палестини. Я долучився до Вікіпедії у 2005 році, коли почав редагувати арабську, а тоді англійську Вікіпедію, а пізніше завантажувати фото у Вікісховище.

Я член-засновник і колишній скарбник групи користувачів Вікімедійці Леванту (Wikimedians of the Levant) і лен новоствореної групи користувачів арабських вікімедійців (Arabic Wikimedians User Group). Також я упродовж двох років входив до Комітету афіліації. У рамках своєї діяльності у Wikimedians of the Levant User Group, я був брав учать у запуску Освітньої програми Вікіпедії у Палестині.

Поза вікі я провів кілька вікіпедійних вишколів для промоції внеску у вільні знання у Палестині, а також віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах. Я також активно виправляю деякі розповсюджені помилки розуміння Вікіпедії, де б вони не були — у соцмережах, традиційних медіа чи усно.

Я щиро вірю, що вільний доступ до знань є універсальним базовим правом людини, і що цифрові права є першорядними для створення вільного і відкритого глобального суспільства. Тому я залучений до адвокації за цифрові та інші права людини в арабському світі і поза ним. Цей активізм дуже дорогий для мене і я сподіваюся, що рух Вікімедіа відіграє більшу роль у промоції цих прав. Якщо мене оберуть до Ради, я зроблю це одним зі своїх пріоритетів.

За професією я розробник програмного забезпечення і проводжу більшість часу за екраном (чи то по роботі, чи у Вікіпедії, чи в цифровій адвокації). Коли я не за комп'ютером, то одним з моїх улюблених часопроведень є участь у щотижневому змаганні Quiz Night. Саме Вікіпедія і час, проведений за нею, збагатив мої загальні знання і допомагає моїй команді утримувати свої лідерські позиції. Серед інших хобі — піший туризм, фотографія, проведення часу з родиною.

Я народився у Сполучених Штатах і жив у США й Палестині, ось чому я можу називати рідною мовою й англійську, й арабську. Я захоплююся лінгвістикою і вивченням нових мов. Проживання у двох дуже різних суспільствах надало мені тонке бачення життя і змусило мене більше цінувати культурні відмінності, що існують між людьми, а також спільну людяність, що їх об'єднує.

Три пріоритети в Раді - Збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти.

- Пропагувати більшу прозорість урядування і прийняття рішень ФВМ.

- Співставити ФВМ із рухами за цифрові та інші права людини, бо вільне знання є правом для всіх.

Три пріоритети Стратегії Руху Забезпечити справедливість прийняття рішень

Впроваджувати новинки у вільних знаннях

Інвестувати у навички та розвиток лідерства

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:54, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 01:02, 30 June 2021 (UTC)[]