Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Farah Jack Mustaklem/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Farah Jack Mustaklem and the translation is 100% complete.

Фарах Джек Мустаклем (Fjmustak)

Fjmustak (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Fjmustak на Конференції Вікімедіа 2018
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Фарах Джек Мустаклем
  • Місце проживання: Палестина
  • Знання мов: ar-N, en-N, fr-3, he-3, es-2, nl-1
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2005
  • Активно бере участь у проєктах: arwiki, enwiki, commons, meta
Твердження (не більше 450 слів) Мене звуть Фарах Джек Мустаклем і я вікіп(м)едист з Палестини. Я долучився до Вікіпедії у 2005 році, коли почав редагувати арабську, а тоді англійську Вікіпедію, а пізніше завантажувати фото у Вікісховище.

Я член-засновник і колишній скарбник групи користувачів Вікімедійці Леванту (Wikimedians of the Levant) і лен новоствореної групи користувачів арабських вікімедійців (Arabic Wikimedians User Group). Також я упродовж двох років входив до Комітету афіліації. У рамках своєї діяльності у Wikimedians of the Levant User Group, я був брав учать у запуску Освітньої програми Вікіпедії у Палестині.

Поза вікі я провів кілька вікіпедійних вишколів для промоції внеску у вільні знання у Палестині, а також віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах. Я також активно виправляю деякі розповсюджені помилки розуміння Вікіпедії, де б вони не були — у соцмережах, традиційних медіа чи усно.

Я щиро вірю, що вільний доступ до знань є універсальним базовим правом людини, і що цифрові права є першорядними для створення вільного і відкритого глобального суспільства. Тому я залучений до адвокації за цифрові та інші права людини в арабському світі і поза ним. Цей активізм дуже дорогий для мене і я сподіваюся, що рух Вікімедіа відіграє більшу роль у промоції цих прав. Якщо мене оберуть до Ради, я зроблю це одним зі своїх пріоритетів.

За професією я розробник програмного забезпечення і проводжу більшість часу за екраном (чи то по роботі, чи у Вікіпедії, чи в цифровій адвокації). Коли я не за комп'ютером, то одним з моїх улюблених часопроведень є участь у щотижневому змаганні Quiz Night. Саме Вікіпедія і час, проведений за нею, збагатив мої загальні знання і допомагає моїй команді утримувати свої лідерські позиції. Серед інших хобі — піший туризм, фотографія, проведення часу з родиною.

Я народився у Сполучених Штатах і жив у США й Палестині, ось чому я можу називати рідною мовою й англійську, й арабську. Я захоплююся лінгвістикою і вивченням нових мов. Проживання у двох дуже різних суспільствах надало мені тонке бачення життя і змусило мене більше цінувати культурні відмінності, що існують між людьми, а також спільну людяність, що їх об'єднує.

Три пріоритети в Раді - Збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти.

- Пропагувати більшу прозорість урядування і прийняття рішень ФВМ.

- Співставити ФВМ із рухами за цифрові та інші права людини, бо вільне знання є правом для всіх.

Три пріоритети Стратегії Руху Забезпечити справедливість прийняття рішень

Впроваджувати новинки у вільних знаннях

Інвестувати у навички та розвиток лідерства

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:54, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Ідентифікація: перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 01:02, 30 June 2021 (UTC)[reply]
Форма оцінки повіреного
Форма оцінки повіреного
Років досвіду
<1 1–2 2–5 5–10 10+

Досвід у Вікімедіа Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа

10+ років: Я вікімедист з 2005 року. Я співзаснував групу користувачів і є членом AffCom'у.

Досвід у Раді. Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)

<1: У мене немає значного керівного досвіду на такому рівні.

Керівний досвід. Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.

2-5 років: Я входив до виконавчого комітету Wikimedians of the Levant User Group.

Експертні знання в галузі. Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.

10+ років: Я брав участь у початковій фазі розробки стратегії ФВМ. Також я прихильник цифрових та інших прав людини і брав участь у кількох засіданнях та конференціях щодо стану цифрових прав у Палестині. Я також великий поборник вільних знань.

Різноманіття: Минуле Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).

Так: Палестинці стикалися і продовжують стикатися з дискримінацією, як в Палестині, так і за кордоном

Різноманіття: Географія Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах

Так: Я значну частину життя жив як у Сполучених Штатах, так і в Палестині.

Різноманіття: Мова Рідна мова кандидата відмінна від англійської

Так: Моя рідна мова, окрім англійської, — арабська. Я розмовляю/розумію на різних рівнях французьку, іврит, іспанську, нідерландську

Різноманіття: Досвід політичної системи Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.

Так: Я продовжую жити в країні, де дуже мало політичних свобод.