Jump to content

Wikimedia Vakfı seçimleri/2022/Duyuru/Heyet seçimleri e-postası

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Announcement/Board voter email and the translation is 100% complete.

2022 Wikimedia Vakfı Mütevelli Heyeti seçimlerinde oy kullanmayı unutmayın

Sayın $USERNAME,

Wikimedia Vakfı Mütevelli Heyeti için yapılacak ve yeni başlayan 2022 seçimlerinde oy kullanabilir durumda olduğunuz için size ulaşıyoruz.

Wikimedia Vakfı $ACTIVEPROJECT gibi projeleri yürütüyor ve Mütevelli Heyeti tarafından yönetiliyor. Heyet Wikimedia Vakfının karar alma organı olarak görev yapıyor. Mütevelli Heyeti hakkında daha fazlasını öğrenin.

Bu yıl topluluk oylamasıyla iki koltuk için seçim yapılacak. Dünyanın dört bir tarafından altı aday bu koltuklar için adaylıklarını koydu. 2022 Mütevelli Heyeti adayları hakkında daha fazla bilgiye ulaşın.

Bu nedenle siz ve diğer toplulukların üyesi olan dünya üzerindeki 67,000'den fazla kullanıcı oy kullanmaya davet ediliyor. Oylama 23 Ağustos 00:00 UTC itibarıyla başladı ve 6 Eylül 23:59 UTC'ye kadar sürecek. Oy vermek için, [$SERVER/wiki/Special:SecurePoll/vote/Wikimedia_Foundation_Board_Elections_2022 $ACTIVEPROJECT üzerinden SecurePoll'a] gidin.

Seçimler hakkında daha fazla bilgiye ulaşın.


İmzalıdır,

Hareket Stratejisi ve Yönetimi Bu mesaj Seçim Komitesi adına gönderilmiştir


Bu e-posta Wikimedia Vakfına e-posta adresinizle kayıt olduğunuz için gönderildi. Gelecek seçim bildirimlerini almamak için lütfen kullanıcı adınızı Wikimedia Mail Gönderilmeyecekler Listesine ekleyin.

Plain text version

Değerli $USERNAME,

Wikimedia Vakfı Mütevelli Heyeti için yapılacak ve yeni başlayan 2022 seçimlerinde oy kullanabilir durumda olduğunuz için size ulaşıyoruz.

Wikimedia Vakfı $ACTIVEPROJECT gibi projeleri yürütüyor ve Mütevelli Heyeti tarafından yönetiliyor. Heyet Wikimedia Vakfının karar alma organı olarak görev yapıyor. Mütevelli Heyeti hakkında daha fazlasını öğrenin:
<https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_Board_of_Trustees/Overview>

Bu yıl topluluk oylamasıyla iki koltuk için seçim yapılacak. Dünyanın dört bir tarafından altı aday bu koltuklar için adaylıklarını koydu. 2022 Mütevelli Heyeti adayları hakkında daha fazla bilgiye ulaşın:<https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections/2022/Candidates>

Bu nedenle siz ve diğer toplulukların üyesi olan dünya üzerindeki 67,000'den fazla kullanıcı oy kullanmaya davet ediliyor. Oylama 23 Ağustos 00:00 UTC itibarıyla başladı ve 6 Eylül 23:59 UTC'ye kadar sürecek. Oy vermek için, $ACTIVEPROJECT üzerinden SecurePoll'a gidin: <$SERVER/wiki/Special:SecurePoll/vote/Wikimedia_Foundation_Board_Elections_2022>

Bu seçimler hakkında daha fazla bilgiye ulaşın: <https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections/2022>

İmzalıdır,

Hareket Stratejisi ve Yönetimi
Bu mesaj Seçim Komitesi adına gönderilmiştir

Bu e-posta Wikimedia Vakfına e-posta adresinizle kayıt olduğunuz için gönderildi. Gelecek seçim bildirimlerini almamak için lütfen 
kullanıcı adınızı Wikimedia Mail Gönderilmeyecekler Listesine ekleyin
<https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list>.