Jump to content

Вибори до Фонду Вікімедіа/2022/Кандидати

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Candidates and the translation is 89% complete.

Спільнота Вікімедіа може голосувати на виборах з 23 серпня по 6 вересня 2022 за кандидатів на два вакантні місця. Це можливість покращити репрезентованість, різноманітність та вміння Ради як команди.

Shortlisted candidates list

Кандидати

All accepted applications:

Applications not accepted

Звернення кандидатів

У своїх заявках кандидати напишуть звернення. Текст обмежено до 1400 слів сумарно, з такою розбивкою за розділами:

 • Вступ / Резюме заявки (максимум 150 слів).
 • Внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організаціях чи афіліатах Вікімедіа, діяльність як організатора руху Вікімедіа або участь у партнерській організації руху Вікімедіа (максимум 100 слів).
 • Досвід у галузях, які Рада визначила пріоритетними (максимум 150 слів).
  1. Організаційна стратегія та менеджмент
  2. Розробка технологій і/або продуктів на організаційному рівні
  3. Публічна політика і право
  4. Наука про соціальні дані, аналіз великих даних і машинне навчання
 • Життєвий досвід у світі. Ми особливо зацікавлені в тому, щоб почитати про життєвий досвід у регіонах Африки, Південної Азії, Східної та Південносхідної Азії й Тихоокеанського регіону, Латинської Америки й Карибського регіону. Ми вважаємо, що досвід у цих регіонах може розширити здатність ради рухатися до стратегічної цілі руху мати більш справедливу участь, хоча ми розуміємо, що й інші досвіди також можуть мати важливий внесок (максимум 250 слів).
 • Вільне культурне й лінгвістичне розуміння регіонів і мов, відмінних від вашого рідного регіону й мови. Міжкультурна обізнаність допомагає будувати мости у нашій багатокультурній спільноті (максимум 250 слів).
 • Досвід активіста за створення безпечних та колаборативних просторів для всіх і/або досвід у ситуаціях чи контекстах цензури, репресій чи інших посягань на права людини (максимум 250 слів).
 • Досвід зв'язків з (або членство, наскільки ви бажаєте розкривати цю інформацію) групою, що зазнавала історичної дискримінації та недопредставлення у владних структурах (включаючи але не обмежуючись такими: каста, раса, етнічність, колір шкіри, національність, громадянство, гендерна ідентичність, гендерне вираження, сексуальна орієнтація, вік, релігія, мова, культура, освіта, можливості, дохід та середовище) (максимум 250 слів).

Комітет аналізу

Комітет аналізу виставить кандидатам оцінку за схемою золото/срібло/бронза. Цю оцінку повідомлять афілійованим організаціям, щоб вони могли спланувати свій голос. Деталі оцінювання кожного кандидати публікуватися не будуть.

Після того, як у процесі голосування афілійованими організаціями буде обрано шість кандидатів, ранг кожного кандидата буде опубліковано для ознайомлення спільнотою, яка далі за них голосуватиме. Цей процес має на мені знайти баланс між наданням корисної інформації і мінімізуванням зайвої публічності кандидатів.

Запитання від спільноти

Історично кандидати відповідали на запитання, поставлені спільнотою.

Відео відповідей на запитання від спільноти

Стенограми цих відео англійською мовою.

Повна тривалість відео складає 53:24; разом слів понад 7300. Якщо ви читаєте зі швидкістю понад 130 слів за хвилину (~дитяча швидкість), читати буде швидше.

Період кампанії

Передвиборча кампанія — це час підготуватися до голосування. Виборці дізнаються більше про кандидатів, прочитавши їхні звернення у заявках, відвідавши події з участю кандидатів та ознайомившись із відповідями кандидатів на запитання від спільноти.