Jump to content

Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/Danny/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

User:Danny[edit]

Uživatel Danny
Skutečné jméno Danny Wool
Na Wikimanii 2006
Bydliště St. Petersburg, Florida, USA
Věk 43
Uživatelská stránka (stránky) English Wikipedia.
Účastník projektů Wikimedia od konce 2001/registrován od začátku 2002
Projekty, kterých se účastním Aktivní na anglické Wikipedii a Wikisource, editoval jsem v mnoha dalších projektech (vč. rozbíhajícího se Wikijunior) a v různých jiných jazycích.
Jazyky, ve kterých přispívám Plynně anglicky a hebrejsky. Francouzsky tak, kolik jsem se naučil na střední škole v Ontariu v 70. letech.
Odkaz(y) na seznam příspěvků English Wikipedia, English Wikisource, Commons, Hebrew Wikipedia, Hebrew Wikisource.
Prohlášení Quis custodiet ipsos custodes?

V listopadu 2006 se Rada, zaměstnanci kanceláře a zástupci pobočky setkali na tři dny ve Frankfurtu, aby naplánovali budoucnost Nadace.

O sedm měsíců později, čeho bylo dosaženo? Pravda, počet zaměstnanců narostl, ale co je ještě akutnější: Kde je strategie získávání finančních prostředků? Kde je technický plán? Jaký je plán udržitelnosti? Mezinárodní expanze a partnerství mohou být vzrušující, ale role Rady je v soustředění se na centrální problémy, v ochraně základních kladů a v zajištění toho, že projekt zůstane mohutný a relevantní. Doufám, že se na to soustředím.

Jako registrovaný uživatel na Wikipedii od začátku 2002 jsem pomáhal vytvořit některé ze základních doporučení. Získal jsem peníze pro Nadaci a otevřel jsem dveře, aby peníze přicházely. Také jsem strávil téměř dvacet měsíců prací v kanceláři Nadace a důvěrně znám vnitřní mechanismy.

V osobním životě jsem pracoval v různých médiích v ziskovém i neziskovém sektoru a editoval jsem profesionálně tištěné encyklopedie. Jsem hrdý, že můžu prohlásit, že jsem stále ještě editorem v různých projektech.

Dotazy pokládejte zde Board elections/2007/Candidates/Danny/questions