Wikimedia Foundation elections/Board elections/2009/Vote interface/sk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
Hlasovanie bolo ukončené 10. augusta 2009. Hlasy sa neprijímajú.
Výsledky boli vyhlášené 12. augusta 2009.
Voľby predstavenstva 2009
Organizácia

Title[edit]

Voľby predstavenstva 2009

Jump text[edit]

Voľby sa uskutočnia na serveroch, ktoré prevádzkuje SPI. Kliknite na tlačidlo dole na presun k servru, na ktorom prebieha hlasovanie.

Introduction[edit]

Vitajte vo voľbách do Rady správcov Wikimedia 2009. Hlasujeme za troch ľudí, ktorí budú reprezentovať komunitu používateľov rozličných projektov Wikimedia. Rada pomôže určiť budúce smerovanie projektov Wikimedia, ako jednotlivci a ako skupina, a zvolení zástupcovia budú reprezentovať vaše záujmy v Rade správcov. Budú rozhodovať o spôsoboch tvorby zisku a rozdelení získaných peňazí.

Prosím, prečítajte si pozorne vyhlásenia kandidátov a ich odpovede predtým, než zahlasujete. Každý z kandidátov je rešpektovaný používateľ, ktorý prispel nezanedbateľným časom a snahou urobiť z týchto projektov príjemné prostredie oddané zbieraniu a šíreniu ľudského poznania.

Prosím, zoraďte kandidátov podľa vašich preferencií tak, že napíšete vedľa neho číslo (1 = najobľúbenejší kandidát, 2 = druhý najobľúbenejší atď.). Rovnakú preferenciu môžete udeliť viac ako jednému kandidátovi a môžete aj ponechať kandidátov neohodnotených. Predpokladá sa, že uprednostňujete všetkých ohodnotených kandidátov pred neohodnotenými a že nemáte rozdiel v preferenciách medzi neohodnotenými kandidátmi.

Víťaz volieb sa určí Schulzeho metódou. Viac informácií na oficiálnych stránkach volieb.