Jump to content

Wikimedia Foundation elections/Board elections/2009/sq

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

((לוח בחירות 2009 / ((subst: SUBPAGENAME))))

את הבחירות'2009ל חבר הנאמנים ' יתקיימו בין 28 ביולי th </ sup> אוגוסט 10 th </ sup> 2009. Wikimedia את חברי הקהילה יש את האפשרות לבחור שלושה מועמדים עד שנתיים מונח אשר יפוג בשנת 2011. של חבר הנאמנים הוא האולטימטיבי של שלטון הרשות Wikimedia Foundation, א 501 (c) (3) נושא רוחים הארגון נרשמו ב ארצות הברית. Wikimedia Foundation מנהלת את מגוון פרויקטים רבים כגון ויקיפדיה ו בית הנבחרים.

הבחירות יתקיימו בבטחה על השרתים השייכים ל תוכנת את העניין הציבורי. הם הצביעו סוד והם גלויים רק לבחור את מספר האנשים אשר הביקורת ואת לחשב את הבחירות. Voters תגיש העדפות מדורגות לפי מספור מועמדים. את קולות יהיה tallied באמצעות שיטת Schulze המועמדים לדירוג המבוסס על מספר voters המעדיפים כי המועמד על פני המועמדים האחרים.

ועדת הבחירות מתכוונת להכריז על התוצאות או לפני ה -12 באוגוסט </ sup>. התוצאות יהיו נתונים זמינים. כל הזמנים המוצגים בדף זה הם 00:00 (חצות) UTC.

<! - נא לא לתרגם את תעודות span, אשר נדרשת עבור התפריט הקישור. ->

מידע עבור voters

[edit]

דרישות === === אתה יכול להצביע מכל אחד ברשותך חשבון רשום על Wikimedia Wiki (אתה יכול להצביע רק פעם אחת, לא משנה כמה חשבונות ברשותך). לאפיין, זה חשבון אחד חייב:

 • לא תהיה חסומה; ו
 • לא להיות בוט; ו
 • הפכו לפחות'600 'עריכה לפני 01 ביוני 2009 ברחבי Wikimedia wikis (עריכה על מספר wikis אם ניתן לשלב את החשבונות המאוחדת לתוך חשבון גלובלי); ו
 • הפכו לפחות'50 'עריכות בין 01 בינואר ו 01 ביולי 2009.

מיוחדים חריגים: הבאים עשויים להצביע ללא תלות הדרישות:

 • Wikimedia 'שרת' מנהלים עם פגז גישה;
 • שילם צוות של Wikimedia Foundation שהיו שכרו לפני 01 מרץ 2009;
 • הנוכחי או חברים לשעבר של חבר הנאמנים.

</ div>

כיצד להצביע

[edit]

אם אתה זכאי להצביע:

 1. קרא את מצגות מועמד ולהחליט אילו המועמדים יתמוך לך.
 2. עבור אל Wiki הדף "מיוחד: Securepoll" על אחד Wiki אתה זכאי להצביע מ. לדוגמה, אם אתה פעיל ביותר על Wiki meta.wikimedia.org /, עבור meta.wikimedia.org / wiki / מיוחד: Securepoll.
 3. בצע את ההוראות בדף זה.

<! - נא לא לתרגם את תעודות span, אשר נדרשת עבור התפריט הקישור. ->

מידע עבור מועמדים

[edit]

תיאור מפורט של תחומי האחריות של חבר הנאמנים, ניתן למצוא בו מועצת ידני.

אחריות בתור חבר הנאמנים

[edit]

להיות חבר חבר הנאמנים של ארגון קטן כמו Wikimedia Foundation, אשר עומדת בפני אתגרים עצום, יכול להיות זמן רב. המיקום היא בהתנדבות ועל בתשלום. בעוד חברי מועצת המנהלים לא צפויה להביא כסף אישי של ארגון, הם מוזמנים לעזור לגייס כספים.

חברי מועצת צפויים להשתתף לפחות 3-4 מפגשים בשנה באופן אישי, להשתתף Wikimania (הכנס השנתי שלנו), מפגשים אחרים מתוזמנים מקוון מפגשים ו קולות. המנהלים מתקשר באינטנסיביות באמצעות דואר אלקטרוני, Wiki, ו IRC. נאמני בודדת לפעמים להשתתף בפגישות אסטרטגיות עם ארגונים וחברות אחרים, ממסר תוצאות לראש מועצת והצוות.

חברי מועצת המנהלים בודדת צפויים להיות מעורבים בפעילויות מסוימות (כגון: גיוס כספים, Wikimania, או ביקורת), ולסייע טיוטת מדיניות, charters והחלטות על נושאים כאלה.

כי חברי מועצת חייב חובותיה מכוח את עמדתם, מועמדים אשר שילם כרגע מחזיקים עמדות עם Wikimedia Foundation חייב להתפטר מאלו עמדה לפני שניתן יהיה מונה את חבר הנאמנים. זאת, כדי למנוע פוטנציאל קונפליקטים של אינטרסים.

תנאים מוקדמים כדי מועמדותו === === כדי להיות זכאי כמו מועמד, עליך:

 • הפכו לפחות 600 עריכות לפני 01 מרץ 2009 על כל אחד רשום חשבון (עריכה על מספר wikis אם ניתן לשלב את החשבונות המאוחדת לתוך חשבון גלובלי); ו
 • הפכו לפחות 50 עריכות בין 01 בינואר ו 01 ביולי 2009; ו
 • לציבור לחשוף את השם האמיתי שלך מועמד המצגת (כי את זהותם של חברי מועצת המנהלים הם עניין של הציבור הרשומה, לא ניתן להחזיק מעמד על חבר הנאמנים בעילום שם או תחת שם בדוי); ו
 • להיות לפחות בן 18 משפטי לגיל שלך הביתה.
מיוחדים חריגים: חברי הנוכחי של חבר הנאמנים עשויים להיות מועמדים ללא תלות הדרישות. </ div>

כיצד להגיש את מועמדותו

[edit]

אם אתה מתאים, אתה יכול להגיש את מועמדותו על ידי ביצוע הפעולות הבאות:

 1. כתוב סיכום קצר של לא יותר מ 1200 תווים וקבע מה היית עושה אם היית נבחר של חבר הנאמנים, את רלוונטיות וניסיון דעות, וכל דבר אחר שאתה חושב שזה רלוונטי. אינך רשאי להשתמש את המועמד סיכום על הקישור רשימות של פלטפורמת endorsements או דפים אחרים, והם עשויים שלא לפעול על לרעף עם מועמדים אחרים.
 2. שלח את סיכום בין 00:00, 06 ביולי 2009 (UTC) ו 23:59, 27 ביולי 2009 (UTC). לאחר 27 ביולי, זה לא יכול להיות שונה מלבד תיקונים קלים או תרגום. כל תוספות שהוגשו לאחר מועד זה יהיה זמן מבויל ולהציג בנפרד מן הסיכום המקורי, ויהיה רק בפני voters אם הם מקבלים מתורגם כל השפות של אותו כמו את הסיכום המקורי.
 3. שלח הוכחת הזהות שלך כדי Cary בס ( רכזת התנדבות) לפני 27 ביולי 2009. תוכל לפנות באופן פרטי על ידי חבר של ועדת הבחירות עם עוד פרטים על המפגש דרישה זו כאשר אתה עצמך כמו רשימת מועמד.

מועמדים אשר אינם תואמים את הדרישות ואת מועדים יהיה פסול.

ארגון

[edit]

קו זמן

[edit]
 • 01-30 ביוני 2009: התרגום השלב הראשוני, ועדת משנה פעיל קואורדינטות ומקדם התרגום.
 • 06-27 ביולי 2009: מועמד submissions.
 • 27 ביולי 2009: מועד אחרון להגשת לשלוח הוכחת זהות (או מאוחר חסר submissions יהיה פסול).
 • 28 ביולי 10 באוגוסט 2009: בחירות.
 • 10-12 באוגוסט 2009: בדיקת להצביע.
 • 12 באוגוסט 2009: פרסום תוצאות.

Translators === === על מנת להבטיח כי נציג חתך לרוחב של Wikimedia הקהילה לוקחת חלק זה הבחירות, חשוב לתרגם הבחירות ההודעות ואת המועמד לתוך הצהרות כמו בשפות רבות ככל האפשר. כדי לעזור לתרגם, ראה את Translation דף.