Jump to content

Вибори до Фонду Вікімедіа/Вибори омбудсмена КРК/2015/Кандидати

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/FDC Ombudsperson elections/2015/Candidates and the translation is 100% complete.
Info The election ended 31 травня 2015. No more votes will be accepted.
The results were announced on 5 червня 2015. Please consider submitting any feedback regarding the 2015 election on the election's post mortem page.

Ця сторінка містить кандидатів на виборах-2015 Омбудсмена КРК Фонду Вікімедіа. Члени Виборчої комісії Фонду Вікімедіа-2015 або працівники Фонду Вікімедіа перевірять пов'язані з вікі-активністю вимоги до кандидатів. Працівники Фонду Вікімедіа перевірять особу кандидатів та пізніше перевірять офлайнові вимоги до канидатів. Перевірка вимог, пов'язаних з вікі-активністю та особою кандидатів, буде здійснена на цій сторінці. Перевірка офлайнових вимог до кандидатів буде здійснена пізніше.

Kirill Lokshin (Kirill Lokshin)

Kirill Lokshin (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Kirill Lokshin
  • Вік: 31
  • Місце проживання: Washington, DC, United States
  • Знання мов: English-N, Russian-N, French-1
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: June 2005
  • Активно бере участь у проєктах: en.wiki, meta
Програма кандидата Я вікімедієць протягом майже десяти років, зробивши перше редагування у червні 2005 року. За цей час я обіймав багато посад у русі, зокрема, будучи членом правління «Вікімедіа Вашингтон DC», а також членом Комітету приєднання, Арбітражного комітету англійської Вікіпедії та низки інших консультативних груп.

Хоча процеси Комітету з розподілу коштів (КРК / FDC) стали більш зрілими та суттєво поліпшился за останні кілька років, я думаю, що подальше покращення завжди можливе, і філософія постійного оцінювання та поліпшення таких ключових процесів доречна для Комітету з розподілу коштів, Фонду Вікімедіа та решти руху Вікімедіа. Омбудсмен відіграє клюову роль у підтримці постійного покращення та забезпечення того, що застереження учасників і зацікавлених осіб щодо процесу конструктивно вирішуються.

Обов'язкові запитання 1. Як ви вважаєте, що з вашого досвіду покращить працю та процес рекомендацій КРК?
1.1. У звязку з управлінням і/чи оцінюванням щорічних планів та програм?
Як член правління Вікімедіа округ Колумбія, я був частиною щорічних процесів планування та оцінки підрозділу з його заснування у 2012 році; це включало розробку річних планів, запити на отримання відповідного фінансування через гранти програм ФВМ, виконання запланованих програм, а також проведення наприкінці року оцінки успіху і впливу програми. Я також мав можливість ознайомитися з щорічними планами інших партнерських організацій в рамках моєї участі в Консультативному комітеті з надання грантів.
1.2. Щодо представлення грантів?
Я пов'язаний з грантовими процесами руху Вікімедіа на різних рівнях протягом ряду років. Я був співробітником Консультативного комітету з надання грантів (GAC) в 2012-2013 роках, і є членом Комітету з надання грантів на індивідуальні програми з 2014 р. На додаток, я здійснюю нагляд за програмою малих грантів Вікімедіа округ Колумбія.

2. Яка, на вашу думку, роль омбудсмена?

Роль омбудсмена є двостороння. По-перше, омбудсмен збирає, досліджує, синтезує і документує скарги та інші відгуки про процес КРК від учасників і спостерігачів, а також надає рекомендації, засновані на цьому зворотньому зв'язку, різним зацікавленим сторонам процесу. По-друге, омбудсмен доступний для надання допомоги Раді і КРК в розслідуванні офіційних скарг, коли потрібна незалежна оцінка.

3. Які потенційні скарги на FDC процес, що на вашу думку можуть бути задокументовані з омбудсменом, і як ви могли б з ними боротися?

Історично, більшість скарг про процес КРК відносяться до поганої документації та комунікації, а також відмінностей в очікуваннях між організаціями-заявниками до КРК і співробітниками ФВМ і членами КРК, які розглядають їх заяви. Шляхом виявлення недостатньо задокументованих або неправильно зрозумілих елементів процесу і діючи в якості захисника для оцінки процесу і поліпшення від циклу до циклу, омбудсмен може допомогти вирішити джерела цих непорозумінь та недоліків у комунікації.
Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям: Підтверджені
Підтверджено: Ruslik (talk) 22:05, 30 April 2015 (UTC)[reply]
Ідентифікація: Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 21:20, 30 April 2015 (UTC)[reply]

Mykola Kozlenko (NickK)

NickK (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
В офісі Wikimedia UK, серпень 2013
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Mykola Kozlenko
  • Вік: 25
  • Місце проживання: Kyiv, Ukraine / Paris, France
  • Знання мов: Ukrainian-N, Russian-N, English-3, French-3, German-2
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: May 2008
  • Активно бере участь у проєктах: Ukrainian Wikipedia, Commons, Meta, a bit less on English and French Wikipedias
Програма кандидата Посада омбудсмена Комітету з розподілу коштів (КРК / FDC) не є найпомітнішою, проте вона відіграє ключову роль у поліпшенні роботи комітету. Програма річних грантів постійно розвивається, і для руху Вікімедіа важливо враховувати пропозиції зацікавлених сторін: організацій, що подають заявки, членів FDC та Ради повірених, які розглядають заявки, працівників Фонду Вікімедіа, які забезпечують підтримку процесу, а також спільноти в цілому. Важлива місія омбудсмена FDC полягає в забезпеченні прозорості процесу та вирішенні всіх суперечностей.

Я маю семирічний досвід участі в русі Вікімедіа та добре знаю вікімедійні спільноти як країн, що розвиваються (Україна), так і розвинених країн (Франція). Онлайн, я адміністратор, чек'юзер та колишній арбітр української Вікіпедії, а також дописувач до низки інших проектів Фонду Вікімедіа іншими мовами. Я також член ГО «Вікімедіа Україна» з 2009 року, член правління організації з 2012 року та її скарбник з 2013 року, і я беру участь у низці проектів, таких як Вікі любить пам'ятки і Вікі любить Землю, конкурсах статей, QR-педія та інших.

Обов'язкові запитання 1. Як ви вважаєте, що з вашого досвіду покращить працю та процес рекомендацій КРК?
1.1. У звязку з управлінням і/чи оцінюванням щорічних планів та програм?
Як член правління ГО «Вікімедіа Україна» з 2012 року, я беру участь і в плануванні, і в оцінюванні наших річних планів. Зокрема, протягом останніх двох років я брав участь у підготовці річних планів організації та був автором наших річних звітів. Як скарбник, я писав та відстоював грантові заявки, працював над втіленням відповідних програм та готував звіти з оцінкою результатів і впливу цих заходів. При підготовці Центрально- та Східноєвропейської зустрічі Вікімедіа (Wikimedia CEE Meeting) 2014 я також брав участь у оцінюванні діяльності інших відділень та спільнот Вікімедіа у Центральній та Східній Європі.
1.2. Щодо представлення грантів?
Я маю великий досвід роботи з грантами, зокрема, я протягом останніх трьох років працюю над подачею щорічних грантових заявок ГО «Вікімедіа Україна». Я також брав участь в оцінюванні заявок інших відділень Фонду Вікімедіа та був членом команди з розподілу стипендій на Wikimedia CEE Meeting 2014.

2. Яка, на вашу думку, роль омбудсмена?

Роль омбудсмена Комітету розподілу коштів (КРК / FDC) включає документування скарг і пропозицій учасників процесу задля його поліпшення. З одного боку, обмудсмен має працювати з офіційними скаргами учасників процесу, що включає в себе збір доказів і аргументів обох сторін, публічну реєстрацію скарг і, за потреби, допомогу в їх розгляді. З іншого боку, омбудсмен готує загальний коментар щодо процесу FDC, враховуючи пропозиції всіх учасників процесу.

3. Які потенційні скарги на FDC процес, що на вашу думку можуть бути задокументовані з омбудсменом, і як ви могли б з ними боротися?

На мою думку, скарги, що стосуються процесу FDC, можна поділити на дві групи:
 • Скарги, що стосуються одного конкретного учасника процесу. Найбільш ймовірні конфлікти тут будуть ті, що стосуються відповідності організацій критеріям або розподілу коштів, і ці конфлікти означають, що результат процесу FDC не відповідав очікуванням цих організацій. У цих випадках я зберу точки зору і докази від всіх зацікавлених сторін і буду аналізувати і досліджувати їх на неупередженій і прозорій основі.
 • Скарги, що зачіпають багатьох учасників процесу. Найбільш ймовірними проблемами тут будуть пов'язані з юзабіліті порталу КРК як для заявників, так і для рецензентів, і з ясністю вимог щодо інформації та документів, які подаються. Для того, щоб впоратися з цими проблемами, я буду збирати пропозиції від різних учасників процесу, узагальнювати їх і порушувати ці питання.
Підтвердження Перевірка проведена виборчою комісією або працівниками Фонду Вікімедіа
Відповідність критеріям: Підтверджені
Підтверджено: Varnent (talk)(COI) 00:06, 1 May 2015 (UTC)[reply]
Ідентифікація: Підтверджені
Підтверджено: Jalexander--WMF 00:16, 1 May 2015 (UTC)[reply]