Вибори до Фонду Вікімедіа/Вибори омбудсмена КРК/2015/Запитання

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/FDC Ombudsperson elections/2015/Questions and the translation is 100% complete.
Info The election ended 31 травня 2015. No more votes will be accepted.
The results were announced on 5 червня 2015. Please consider submitting any feedback regarding the 2015 election on the election's post mortem page.

Інструкції

Виборцям

Ми просимо виборців поставити не більше 4 неповторюваних, коротких та доречних питань. Питання, які не стосуватимуться кандидатури на посаду омбудсмена КРК, будуть прибрані за рішенням виборчої комісії. Будь ласка, поважайте час, який інші кандидати витратять на відповідь та інші виборці витратять на прочитання.

Будь ласка, не використовуйте сторінок запитань, щоб послатися на сторінки з іншими запитаннями (щоб поставити детальніші або нерелевантні запитання, напишіть кандидатам на сторінки обговорення або електронною поштою). Ви можете ставити питання будь-якою мовою: за потреби виборча комісія намагатиметься знайти перекладачів.

Кандидатам

Рекомендується, щоб відповіді на питання були не довшими 1600 символів (без урахування прогалин). Будь ласка, не посилайтеся на інші сторінки з детальнішими відповідями, проте посилання на доречні торінки з описовою метою прийнятні. Через велику кількість виборців і кандидатів, нам потрібно зберігати ці сторінки читабельними, інформативними і корисними для виборців.

Список

Для читабельності сторінка питань буде розбита на підсторінки, кожна з яких міститиме 10 питань і відповідей кандидатів на них.

  1. Запитання/1 (May 6—Date)
    1. Чого ви сподіваєтеся досягти як омбудсмен FDC?
    2. Ваш досвід щодо суперечок стосовно фінансування
    3. Ваш досвід роботи в багатонаціональному середовищі