Jump to content

Вибори Фонду Вікімедіа/Вибори до КРК/2015/Запитання

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/FDC elections/2015/Questions and the translation is 100% complete.
Info The election ended 31 травня 2015. No more votes will be accepted.
The results were announced on 5 червня 2015. Please consider submitting any feedback regarding the 2015 election on the election's post mortem page.

Інструкції

Виборцям

Ми просимо виборців поставити не більше 4 неповторюваних, коротких та доречних питань. Питання, які не стосуватимуться кандидатури на виборах до Комітету з розподілу коштів, будуть прибрані за рішенням виборчої комісії. Будь ласка, поважайте час, який інші кандидати витратять на відповідь та інші виборці витратять на прочитання.

Будь ласка, не використовуйте сторінок запитань, щоб послатися на сторінки з іншими запитаннями (щоб поставити детальніші або нерелевантні запитання, напишіть кандидатам на сторінки обговорення або електронною поштою). Ви можете ставити питання будь-якою мовою: за потреби виборча комісія намагатиметься знайти перекладачів.

Кандидатам

Рекомендується, щоб відповіді на питання були не довшими 1600 символів (без урахування прогалин). Будь ласка, не посилайтеся на інші сторінки з детальнішими відповідями, проте посилання на доречні торінки з описовою метою прийнятні. Через велику кількість виборців і кандидатів, нам потрібно зберігати ці сторінки читабельними, інформативними і корисними для виборців.

Список

Для читабельності, сторінка з питаннями буде розбита на підсторінки, кожна з яких міститиме 10 запитань та відповіді кандидатів.

 1. Запитання/1 (May 1—)
  1. Темпи зростання
  2. Чим більше залучено коштів, тим менше проблем з їх розподілом?
  3. Кількісні показники
  4. Різноманітність
  5. Пріоритетне фінансування проектів для жінок з метою скорочення розриву між статями
  6. Процес розподілу коштів для малих організацій
  7. Іновації та ризики
  8. Передбачуваність фінансування
  9. Спільнота, культура, та генерування ідей (Idealabs)