Jump to content

Fundacja Wikimedia - wybory 2013/Wiadomość dla wyborcy

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2013/Voter e-mail and the translation is 100% complete.

Fundacja Wikimedia - wybory 2013

Szanowny Wikipedysto $USERNAME

Jesteś uprawniony do głosowania w wyborach Fundacji Wikimedia, zajmującej się projektami takimi, jak Wikipedia. Możesz głosować na kandydatów w następujących kategoriach:

Rada Powiernicza

Rada Powiernicza jest organem decyzyjnym odpowiedzialnym za długoterminową działalność Fundacji, dlatego oczekujemy szerokiego grona głosujących. Do wybrania są trzy kategorie.

Komitet Rozpowszechniania Funduszy (FDC)

Komitet Rozpowszechniania Funduszy przedstawia zalecenia dotyczące sposobu przeznaczania środków Fundacji dla uprawnionych podmiotów. Do wypełnienia są tu dwie pozycje.

Rzecznik Komitetu Rozpowszechniania Funduszy

Rzecznik FDC przyjmuje skargi i opinie dotyczące działania Komitetu, rozpatruje skargi na wniosek Rady Powierniczej i podsumowuje dochodzenia i opinie dla Rady w ujęciu rocznym. Wybiera się jedną osobę.

Głosowanie trwa od 8 czerwca, od godziny 00:00 UTC, do 22 czerwca, do godz. 23:59 UTC. Więcej informacji można znaleźć na stronie <https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections_2013>. Jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości powiadomień, dopisz się na stronie: <https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list>.