Jump to content

Вибори до Фонду Вікімедіа 2015/Масові повідомлення/Розпочалося обговорення щодо КРК

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2015/MassMessages/FDC discussion has begun and the translation is 91% complete.
Outdated translations are marked like this.
Info The election ended 31 травня 2015. No more votes will be accepted.
The results were announced on 5 червня 2015. Please consider submitting any feedback regarding the 2015 election on the election's post mortem page.

Обговорення, що стосуються виборів до Комітету з розподілу коштів Фонду Вікімедіа 2015

Це — повідомлення від виборчої комісії Фонду Вікімедіа 2015. Доступні переклади.

Запрошуємо поставити питання та взяти участь в обговоренні кандидатів спільнотою на виборах-2015 Комітету з розподілу коштів (КРК) та омбудсмена КРК.

Комітет з розподілу коштів (КРК) дає рекомендації щодо виділення фінансування організаціям руху Вікімедіа, які мають на це право. У Комітеті з розподілу коштів є п'ять вакансій.

Омбудсмен Комітету з розподілу коштів приймає скарги та відгуки про діяльність Комітету, на прохання Ради Повірених розшлядає скарги та щорічно готує звіти. Обирається одна людина.

Фаза запитань-відповідей триває з 00:00 UTC 30 квітня до 23:59 UTC 2 травня. Натисніть тут, щоб поставити питання кандидатам до Комітету з розподілу коштів. Натисніть тут, щоб поставити питання кандидатам на посаду омбудсмена КРК. Детальнішу інформацію про кандидатів та вибори можна знайти на сторінці виборів-2015 до Комітету з розподілу коштів та сторінці виборів-2015 омбудсмена КРК на Мета-вікі.

Від імені виборчої комісії,
-Грегорі Варнум (Користвач:Varnent)
Волонтер-координатор, Виборча комісія Фонду Вікімедіа 2015 року

Розміщено MediaWiki message delivery 04:01, XX квітня 2015 (UTC) • ПерекластиДопомога