Jump to content

Новини Вікімедіа, грудень 2015

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Highlights, January 2016 and the translation is 87% complete."Sara Mörtsell.jpg" by Victor Grigas, freely licensed under CC-BY-SA 3.0.;"Wikimania_Translathon_20150718_162444.jpg" by Amire80, freely licensed under CC BY-SA 4.0.; "I_am_a_Wikipedian.webm" uploaded by Giselle Bordoy WMAR, freely licensed under CC BY-SA 3.0.; Collage by Andrew Sherman.

Ознайомтеся з головними новинами блогу Вікімедіа за січень 2016.

З використанням інструменту перекладу було створено 50 000 статей


Сесія перекладу вмісту на Вікіманії 2015. Photo by Amire80, freely licensed under CC BY-SA 4.0.

Інструмент перекладу вмісту доступний як бета-функція для всіх зареєстрованих користувачів у 289 Вікіпедіях. Впродовж року після запровадження інструментом скористалися 11 000 редакторів для створення понад 50 000 статей.

Ви можете поділитися своїми враженнями про інструмент Перекладу вмісту з Мовною командою Вікімедіа на сторінці обговорення проекту.

Хто редагує Вікіпедію?

Це документальне відео розповідає про сімох редакторів Вікімедіа. Video uploaded by Giselle Bordoy WMAR, freely licensed under CC BY-SA 3.0.

Впродовж 2015 року Вікімедіа Аргентина провела серію інтерв'ю з представниками спільноти Вікімедіа в Аргентині. Яку першиу статтю вони написали? З якими проблемами стикаються? Яким був шлях до Вікімедіа Аргентина? Це лише деякі запитання, на які це документальне відео пробує відповісти. Прем'єра відео відбулася 15 січня в рамках святкувань до 15-річчя Вікіпедії.

“Wikipedia is a testament to what we can create together as a global community”: Sara Mörtsell


Сара Мьортселл працює з Вікімедіа Швеція над шкільною освітою з використанням відкритих знань. Photo by Victor Grigas, freely licensed under CC-BY-SA 3.0.

Різниця між «вільний» і «відкритий» тонка, але може бути надзвичайною. Тож як може вільна шкільна система отримати максимум від відкритих знань та освіти? Ось що важливо для Сари Мьортселл.

Будучи освітнім менеджером у Вікімедіа Швеція (WMSE), шведському регіональному відділенні Вікімедіа, Сара відповідає за тренування і заохочення освітян і студентів до вдалого залучення Вікіпедії у навчальний процес.

Коротко

Andrew Sherman, Digital Communications Intern, Wikimedia Foundation

Social Media
  • A year later, and the content translation tool has been used by over 11,000 users to create over 50,000 new articles; this and more highlights from last month on the Wikimedia blog.