Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/Ausir/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

User:Ausir[edit]

Uživatel Ausir
Skutečné jméno Paweł Dembowski
Bydliště Głogów, Polsko
Věk 24
Uživatelská stránka (stránky) User:Ausir, w:pl:user:Ausir, w:en:user:Ausir, commons:user:Ausir
Účastník projektů Wikimedia od Únor 2004
Projekty, kterých se účastním Jsem nejvíce aktivní na polské Wikipedii, anglické Wikipedii a Commons, ale editoval jsem i na dalších polských a anglických projektech a několikrát i v jiných jazycích.
Jazyky, ve kterých přispívám Plynně mluvím polsky a anglicky a znám základy ruštiny a němčiny.
Odkaz(y) na seznam příspěvků pl.wikipedia, en.wikipedia, meta, commons
Prohlášení Přispívám jsem na Wikipedii a jiné projekty Wikimedia od února 2004 a udělal jsem více než 20 tisíc editaci (především) na polské a anglické Wikipedii a Wikimedia Commons. Na všech třech jsem správcem, na polské Wikipedii CheckUserem, na Commons byrokratem a stevardem Wikimedie. Byl jsem jedním ze zakládajících členů společnosti Wikimedia Polska. Upřímně jsem v posledních několika měsících nebyl tak aktivní v projektech Wikimedie, ale těším se na obnovení svých aktivit.

Momentálně studuji marketing a management na Wroclawské ekonomické univerzitě a pracuji jako anglicko-polský tlumočník na volné noze (pracoval jsem pro Microsoft a Adobe).

Chci, aby byla Wikipedia stále otevřená a svobodná, proto podporuji omezování užívání nesvobodného obsahu (např. obrázků fair-use) na minimum. Obecně také podporuji sesterské projekty Wikipedie, ale na druhou stranu myslím, že některé od začátku byly špatným nápadem, takže si nemyslím, že si všechny zaslouží stejnou úroveň pozornosti. Silně věřím v mnohojazyčnost a podporuji místní komunity a zapojení více lidí ze zemí mimo Spojené státy a Západní Evropu do záležitostí Wikimedie.

Dotazy pokládejte zde Board elections/2007/Candidates/Ausir/questions