Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/Kate/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search

User:Kate[edit]

Uživatel Kate
Skutečné jméno River Tarnell
Bydliště Oxford, Spojené království
Věk 23
Uživatelská stránka (stránky) User:Kate, w:en:User:Kate
Účastník projektů Wikimedia od 6. června 2004
Projekty, kterých se účastním en.wikipedia, meta
Jazyky, ve kterých přispívám en
Odkaz(y) na seznam příspěvků meta, en.wp
Prohlášení Jako členka Rady vrátím Nadaci jejímu hlavnímu účelu: Publikování uživatelsky editovatelné encyklopedie na internetu. Budu podporovat přemístění nebo zavření newikipedických projektů. Budu proti jakýmkoli pokusům Nadace vydat obsah v jiných formách, například knižně. Nicméně chápu, že zveřejňování našeho obsahu je důležité, aby byl přístupný širšímu publiku, včetně lidí bez přístupu k internetu. Ráda bych hledala další organizace jako partnery, abychom dosáhli tohoto cíle.

Chci zredukovat náklady na naprosté minimum, aby bylo co nejvíce našeho majetku využíváno k podpoře našich problémů s internetovým hostingem. Budu zkoumat další zdroje financování vedle uživatelských darů - jako granty, sponzorství a reklamu.

Budu zvyšovat naši technickou konkurenceschopnost různými prostředky, jako např. najímáním doplňkových technických zaměstnanců, a zajistím, abychom měli jasnou ideu, jak se budeme rozrůstat, abychom naplnili požadavky kladené naším obsahem.

Jsem vývojářkou MediaWiki a systémový správce Wikimedie od roku 2004, díky tomu mám myslím unikátní vhled do toho, jak naše organizace pracuje na technické úrovni a jaké změny jsou potřeba, abychom zajistili náš pokračující úspěch.

Dotazy pokládejte zde Board elections/2007/Candidates/Kate/questions