Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/Mindspillage/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

User:Mindspillage[edit]

Uživatel Mindspillage
Skutečné jméno Kathleen Walsh
Bydliště Herndon, Virginia, USA (předměstí Washingtonu, D.C.)
Věk 24
Uživatelská stránka (stránky) en.wikipedia, en.wikinews, meta, nadace
Účastník projektů Wikimedia od června 2004
Projekty, kterých se účastním anglická Wikipedia, anglické Wikinews, Meta, omezená účast na různých jiných projektech.
Jazyky, ve kterých přispívám anglicky, základní španělsky
Odkaz(y) na seznam příspěvků en.wikipedia, en.wikinews, meta
Prohlášení Objevila jsem Wikipedii v roce 2004 a rychle jsem začala psát o klasické hudbě a přemýšlela o tom, jaký druh bláznivého člověka strávil na ní tolik času. O rok později jsem byla v OTRS, tiskový kontakt a zakládající člen Komise pro komunikaci; v prosinci 2006 jsem pak byla začleněna do Rady.

Nyní jsem v právnické škole, kde pracuji v právnickém a ekonomickém časopise. Také jsem asistentka v neziskovém projektu online právnického vzdělávání a hudebnice v oboru vážné hudby.

V Radě jsem se zabývala záležitostmi týkajícími se licenční politiky, svobodného obsahu a obhajoby svobodné kultury, public relations a strategických rozhodnutí jako jsou zhodnocování značky a partnerství; doufám, že budu moci pokračovat v těchto otázkách za konec mého krátkého funkčního období, které jsem zatím absolvovala.

Mým cílem je, aby Rada jednala s dlouhodobou vizí své mise a nepodnikala kroky, které by mohly WMF v budoucnosti kompromitovat. K tomu musíme mít jasný obraz o tom, jaké jsou naše hodnoty a cíle, a musíme udržet náš závazek být svobodným zdrojem tak, aby obsah nepotřeboval WMF ke svému přežití. Kromě toho si představuji, že navážeme partnerství s podobně zaměřenými organizacemi, abychom mohli naše poselství šířit za rozsah toho, co může dělat sama Wikimedia.

Dotazy pokládejte zde Board elections/2007/Candidates/Mindspillage/questions