Wikimedia Foundation elections/Board elections/2009/Vote interface/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
Volby skončily 10. srpna 2009. Další hlasy se již nepřijímají.
Výsledky byly oznámeny 12. srpna 2009.
Volby do Správní rady 2009
organizace

Title[edit]

Volby do Správní rady 2009

Jump text[edit]

Toto hlasování probíhá na serverech provozovaných organizací SPI. Po kliknutí na následující tlačítko budete přesměrováni na hlasovací server.

Introduction[edit]

Vítejte u letošních voleb do Správní rady nadace Wikimedia. Hlasováním budou zvoleni tři zástupci komunity uživatelů všech projektů nadace. Tito zástupci budou pomáhat při rozhodování o budoucím směru rozvoje projektů a budou reprezentovat vaše zájmy a ohledy ve Správní radě. Budou také spolurozhodovat o způsobech získávání finančních prostředků a využívání získaných peněz.

Před hlasováním si laskavě důkladně přečtěte vyjádření kandidátů a jejich odpovědi na dotazy. Všichni kandidáti jsou respektovanými uživateli, kteří přispěli velkým množstvím času a úsilí při snaze učinit z projektů přátelské prostředí cílené na shromažďování a volné šíření znalostí lidstva.

Seřaďte kandidáty podle svých preferencí tím, že ke každému uvedete do sousedícího rámečku číslo (1 = váš nejoblíbenější kandidát, 2 = druhý nejoblíbenější, ...). Můžete stejné preferenční číslo dát několika kandidátům a některé kandidáty můžete nechat neohodnocené. Předpokládá se, že dáváte přednost všem ohodnoceným kandidátům před těmi neohodnocenými a že mezi neohodnocenými nečiníte rozdíly.

Vítězové voleb budou určeni pomocí Schulzeovy metody. Podrobnější informace najdete na oficiálních volebních stránkách.

Další informace najdete na následujících stránkách: