Угода про конфіденційність щодо непублічної інформації/Як підписати

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Confidentiality agreement for nonpublic information/How to sign and the translation is 100% complete.
Бажаєте допомогти з перекладом? Перекладіть решту сторінок.
Сторінки про конфіденційність ±

Поточні документи

(talk)

Застарілі документи

На цій сторінці описані кроки, які потрібно здійснити, щоб підписати угоду про конфіденційність щодо непублічної інформації для того, щоб відповідати новій політиці доступу до непублічної інформації. Як вказано в політиці, це є вимогою до специфічних груп волонтерів Вікімедіа, які мають доступ до непублічної інформації. Зокрема до таких належать члени VRT, чек'юзери, приховувачі та стюарди.

Передумови

Після обговорень у спільноті, 06 листопада 2018 року Фонд Вікімедіа прийняв нову Політику доступу до непублічних персональних даних. Попередня політика залишалася в дії до 15 листопада 2018, коли почато процеси, передбачені новою політикою.

Починаючи з цього дня, волонтери, яких стосується ця політика, були повідомлені про те, що вони повинні підписати нову угоду про конфіденційність до 13 лютого 2019, щоб зберегти свій доступ до непублічної інформації.

Волонтери, яким погоджено доступ до непублічної інформації після 15 листопада 2018 року, мають підписати угоду про конфіденційність до отримання цього доступу.

Крок 1: Створіть обліковий запис Phabricator

Як створити обліковий запис Phabricator з допомогою свого облікового запису Вікімедіа (англійською).
Як заповнити свій обліковий запис Phabricator (англійською)
Більше інформації: Допомога щодо Phabricator на MediaWiki.org

Підписи угоди про конфіденційність щодо непублічної інформації зберігаються та відслідковуються за допомогою Legalpad на Phabricator.

Щоб підписати угоду про конфіденційність, Ви маєте налаштувати обліковий запис Phabricator:

 1. Переконайтеся, що Ви залогінені у Вікімедіа.
 2. Перейдіть на сторінку входу в обліковий запис Phabricator.
 3. Натисніть на кнопку у вигляді соняшника, яка підписана «Увійти чи зареєструватись — MediaWiki» (English: "Login or Register - MediaWiki")
 4. Підтвердіть з'єднання з MediaWiki.org, коли Вас попросять це зробити.
 5. Phabricator запитає у Вас ім'я користувача (не може включати нелатинські літери, такі як العَرَبِيةُ або 中华民族). Якщо можливо, використайте, будь ласка, Ваше ім'я користувача у Вікімедіа. Також потрібно буде вказати електронну адресу, яка не буде показана іншим користувачам.
 6. Натисніть на Профіль (зверху справа) > Редагувати профіль, і вкажіть у «Також відомий як» Ваше повне ім'я, щоб Вас було простіше знайти та перевірити, чи підписали Ви угоду.

Перейдіть на сторінку допомоги щодо Phabricator на MediaWiki.org, щоб отримати більше інформації про налаштування, редагування та використання Вашого облікового запису Phabricator.

Крок 2: Прочитайте угоду про конфіденційність Вашою рідною мовою (якщо доступно)

Перед тим як підписати угоду про конфіденційність, будь ласка, прочитайте угоду Вашою рідною мовою (якщо доступно), щоб переконатись що Ви повністю розумієте, на що погоджуєтесь.

ПРИМІТКА: У документі навмисне вказано «X років», оскільки документи фактично можуть бути підписані у віці 16 чи 18 років, залежно від ролі особи, які їх підписувала. Документи на Legalpad, які підписують волонтери, відображають правильний вік для цього конкретного документа.

Крок 3: Підпишіть угоду про конфіденційність на Phabricator

Щоб підписати угоду про конфіденційність, використовуючи Legalpad на Phabricator:

 1. Переконайтеся, що Ви залогінені на Phabricator.
 2. Перейдіть на потрібну угоду в Legalpad на Phabricator:
 3. Передивіться угоду ще раз, щоб переконатися, що Ви розумієте її.
 4. Підтвердьте, що Ваше справжнє ім'я вказане в полі «Ім'я» під розділом «Погоджуюсь та підписую документ» у кінці угоди.
 5. Перевірте, чи стоїть галочка навпроти «Я погоджуюся з умовами, викладеними вище».
 6. Натисніть кнопку «Підписати документ».

Завершення

Угоду про конфіденційність непублічної інформації обробляється Фондом Вікімедіа. Як тільки Вашу угоду буде оброблено Фондом, Фонд Вікімедіа оновить дошку сповіщень, що відслідковує угоди, вказавши Ваше ім'я користувача, це означатиме, що Ви погодились (Ваше справжнє ім'я не буде вказано, якщо тільки воно не є Вашим іменем користувача).

Угода користувачів VRT щодо конфіденційності непублічної інформації обробляється VRTS-адмінами. Як тільки Вашу угоду буде оброблено VRTS-адмінами, вони оновлять дошку сповіщень, що відслідковує угоди, на приватній VRT-вікі, вказавши Ваше ім'я користувача, це означатиме, що Ви погодились (Ваше справжнє ім'я не буде вказано, якщо тільки воно не є іменем користувача).

Дякуємо за виконання цих кроків. Тепер Ви юридично пов'язані з угодою про конфіденційність щодо непублічної інформації та маєте доступ до непублічної інформації.