Jump to content

Політика доступу до непублічної інформації/Масові повідомлення/Початкове повідомлення для редакторів

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Outdated translations are marked like this.

Це повідомлення від Фонду Вікімедія. Доступні його переклади.

Можливо вам вже відомо про те, що Рада повірених Фонду Вікімедія затвердила нову "Політику доступу до непублічної інформації" 25 квітня 2014 після обговорень в спільноті. Стара політика діяла до моменту коли була прийнята нова політика. Процес прийняття вже закінчився і ми починаємо перехід на нову політику.

Важливою частиною цього переходу є допомога редакторам, таким як ви, в підписанні необхідної угоди про конфіденційність. Всі редактори Вікімедії, які мають доступ до непублічної інформації, повинні підписати цю нову угоду, і ми підготували деяку документацію щоб допомогти вам в цьому.

Фонд Вікімедіа вимагає, щоб кожен, хто має доступ до непублічної інформації, підписав нову угоду про конфіденційність до 15 грудня 2015 року (OTRS-користувачі — до 31 грудня 2015), щоб зберегти свій доступ. Ви отримуєте цей лист, тому що Ви маєте доступ до непублічної інформації і повинні підписати угоду про конфіденційність згідно з новою політикою. Якщо Ви не підпишете нову угоду про конфіденційність до 15 грудня 2015, Ви втратите свій доступ до непублічної інформації.

Підписи угоди про конфіденційність щодо непублічної інформації відстежуються та зберігаються за допомогою Legalpad на Phabricator. Загальна угода про конфіденційність уже готова, угода OTRS буде готова після 22 вересня 2015 року. Ми підготували інструкцію на Мета-вікі, щоб допомогти Вам створити обліковий запис Phabricator та підписати нову угоду: Угода про конфіденційність щодо непублічної інформації/Як підписати

Якщо у Вас виникли якісь запитання чи проблеми під час підписання нової угоди, будь ласка, відвідайте сторінку обговорення або напишіть мені листа (gvarnum(_AT_)wikimedia.org). Повторюємо, підпишіть, будь ласка, угоду про конфіденційність до 15 грудня 2015 (користувачі OTRS — до 31 грудня 2015), щоб зберегти свій доступ до непублічної інформації. Якщо Ви не бажаєте більше мати цього доступу, будь ласка, повідомте мене про це, і ми направимо Ваш запит до необхідних людей.

Дякуємо,
Грегорі Варнум (User:GVarnum-WMF), Фонд Вікімедія

Опубліковано Службою розсилки повідомлень MediaWiki 15:00, 15 September 2015 (UTC) (UTC) • ПерекластиОтримати допомогу


Сторінки про конфіденційність