Jump to content

Affiliate-selected Board seats/2016/Nominations/Jan Ainali/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2016/Nominations/Jan Ainali and the translation is 100% complete.
Picture of Jan Ainali

Ім'я, прізвище:

Ян Аїналі

Ім'я користувача Вікімедіа:

Ainali

Питання для всіх кандидатів; Питання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Найважливіше зараз — знайти нового виконавчого директора. Найняти цю людину буде складним завданням для Ради, але це задасть тон на майбутнє.

Коли це буде зроблено, все ще залишаться деякі значні проблеми, з якими треба розібратися. Крістоф уже дуже добре виклав їх у своєму твердженні і я згоден, що Рада матиме звернути увагу на ряд проблем. Для всього, що буде потім, важливою є оновлена стратегія. Стати різносторонньою та прозорою організацією — це те, що має найбільший рейтинг у моєму списку. І як завжди, нам треба організувати роботу руху менше як окремих утворень (тобто працівники проти спільноти), а більше як об'єднаного цілого. Важливо рухатися впереда як «рух», це означає, що відносини між найманими працівниками і волонтерами мають розглядатися як звичайна практика і щоденна рутина, а не «консультації» час від часу. Якщо є якась цінність, яку я б хотів донести від Ради повірених до працівників, то це вона. Щоб досягти цього, Фонд Вікімедіа має бути винятково прозорим, щоб волонтери могли легко долучатися.

Спершу я вагався, чи номінуватися. Але рух вже так багато мені дав і я так його люблю, що не можу не запропонувати свої послуги у час, коли є потреба у врівноважених і спрямованих на спільноту людях у Раді.

Резюме

Народився у 1976 році, прийшов у рух в 2006-му. Я допомагав започатковувати регіональне відділення у Швеції у 2007 і входив до правління як звичайний член, секретар, скарбник та голова. Це був захопливий час і ми спромоглися пройти шлях від повністю волонтерської організації до роботи з п'ятьма чудовими працівниками. З 2013 по 2016 моїм привілеєм було виконувати обов'язки виконавчого директора. коли я полишив цю посаду, наш бюджет майже подвоївся завдяки нашим зусиллям зі збору коштів, а проекти, що фінансувалися, справді прекрасні. Зараз я керую власною компанією Open by default.

Я ціную дебати й дискусії і я не боюся змінити свою точку зору, якщо наведено гарний контраргумент. Я вірю, що ми маємо бути менш вперті і більш відкриті до гарних дискусій. Як активний член організації Mensa у Швеції я був свідком правильно проведених дискусії, в результаті деяких з них я змінив свою позицію, а після деяких інших її змінив мій опонент. Я вірю, що відкритість фактам, даним та раціональності — важлива риса члена правління, і я роблю все можливе, щоб цього дотримуватися.

Маю досвід як виконавчий директор, менеджер проектів, системний інженер і дизайнер продукту. Маю декілька років досвіду у правлінні компанії, більшої за Фонд Вікімедіа (тобто більший бюджет і більше працівників). Освіта — бакалавр з інновацій та дизайну.

Усі деталі мого CV дивіться, будь ласка, у профілі LinkedIn: https://se.linkedin.com/in/janainali

Відповідність критеріям

Я повністю відповідаю критеріям довіреної особи Фонду Вікімедіа.

Підтримка

  • * На публічній зустрічі Wikimedia NYC у березні 2016 учасники взяли участь у відкритому голосуванні за підтримку участі Яна як кандидата на цих виборах. Це є частиною політики нашого відділення із заохочення більш різноманітного та прозорого процесу виборів до Ради ФВМ.--Pharos (talk) 17:37, 18 March 2016 (UTC)[reply]
  • Wikimedia Australia endorses this candidate Gnangarra (talk) 10:43, 19 March 2016 (UTC)[reply]
  • Ми, правління Wikimedia Sverige, цим підтримуємо Яна Айналі на одне з місць від афіліатів у Раді повірених Фонду Вікімедіа і підтримуємо його номінування.
Ян Аїналі — досвідчений вікімедієць, що давно працює у шведській Вікіпедії. Він один з засновників Вікімедіа Швеція у 2007 році і член правління кількох скликань, де виконував обов'язки члена, секретаря, скарбника і голови, а з 2013 — виконавчий директор. Він звільнився у 2016 році після трьох успішних років роботи.
Ян Аїналі великий прихильник відкритих знань і цікавиться, як нові технології можна використовувати інноваційно, у тому числі, наприклад, як використовувати Вікідані у покращенні і розширенні проектів Вікімедіа.
Він має чудові міцні контакти у глобальному русі Вікімедіа. Це дає йому глибоке розуміння нашої глобальної спільноти.
Цим ми пітримуємо Яна Аїналі і думаємо, що він є саме тою людиною для Ради у час, коли рух Вікімедіа стоїть перед випробовуваннями.
--Mattias Blomgren (chairman) for the Board of Wikimedia Sverige
  • Wikimedia Danmark підтримує Яна Аїналі, згідно з дискусією у списку розсилки WMDK. --Ole Palnatoke Andersen (chairman) for the Board of Wikimedia Danmark