Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/Michael Snow/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

User:Michael Snow[edit]

Uživatel Michael Snow
Skutečné jméno Michael Snow
Bydliště Seattle, Washington, USA
Věk 33
Uživatelská stránka (stránky) stránka na anglické Wikipedii
Účastník projektů Wikimedia od prosince 2003
Projekty, kterých se účastním Wikipedie, Meta (občas také Wikinews a Wikimedia Commons)
Jazyky, ve kterých přispívám angličtina (příležitostně francouzština a němčina)
Odkaz(y) na seznam příspěvků anglická Wikipedie, Meta (na některých jiných projektech, kde pracuji, nejsem zaregistrovaný)
Prohlášení Mám respekt k tomu, čeho Nadace Wikimedia zatím dosáhla s omezenými zdroji a mnoha silami, které tomu věnovala. Chci vyplnit některé mezery a změnit ji v lépe fungující organizaci. Finance jsou stálým problémem, protože Wikimedia musí získat více peněz a najít nové zdroje dárců. Využití hodnoty obchodní značky může pomoci při zajišťování prostředků, ale k tomu se musí přistupovat opatrně, aby se zachovala neutralita a také ochnánily značky před zneužitím zvenčí. Vztahy ke všem projektům a jejich rozmanitým účastníkům musejí být kultivovány. Rada musí pozorně naslouchat, aby mohla odrážet vůli komunity, a ne jen nejhlasitější hlasy.

Kromě práce na článcích Wikipedie má zkušenost s Wikimedií pokrývá různé oblasti. Mnozí možná poznávají mé jméno, protože jsem spustil The Wikipedia Signpost na začátku roku 2005. Přestože nebyl zamýšlený jako univerzální zdroj zpráv o záležitostech Wikimedie, je snad stejně užitečný jako jakýkoli jiný zdroj a má mnoho čtenářů z jazyků a projektů mimo anglickou Wikipedii. Moje další zapojení do Wikimedie zahrnuje práci předsedy Výboru pro komunikaci. Jako právník jsem také občas radil Nadaci Wikimedie, pokud její záležitosti odpovídaly mým schopnostem pomoci. Věřím, že chápu zadání a mohu Radě přinést cennou perspektivu.

Dotazy pokládejte zde Board elections/2007/Candidates/Michael Snow/questions