Jump to content

Категорија:Организација на Викимедија

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Category:Wikimedia organisation and the translation is 100% complete.

Страници поврзани со организациските аспекти на Викимедија. Погледајте ја и Категорија:Раководење со Викимедија за нејзината раководна структура.

Subcategories

This category has the following 5 subcategories, out of 5 total.

C

G

L

Pages in category "Категорија:Организација на Викимедија"

This category contains only the following page.