Прибирање средства/Превод/Отпис од писма

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Email unsubscribe and the translation is 100% complete.
Other languages:
Bahasa Indonesia • ‎Deutsch • ‎English • ‎Lëtzebuergesch • ‎Nederlands • ‎Türkçe • ‎català • ‎dansk • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎latviešu • ‎magyar • ‎norsk bokmål • ‎occitan • ‎polski • ‎português • ‎português do Brasil • ‎română • ‎slovenčina • ‎suomi • ‎svenska • ‎čeština • ‎беларуская • ‎български • ‎македонски • ‎русский • ‎українська • ‎ייִדיש • ‎עברית • ‎العربية • ‎سرائیکی • ‎سنڌي • ‎नेपाली • ‎हिन्दी • ‎ಕನ್ನಡ • ‎ไทย • ‎中文 • ‎日本語 • ‎한국어

Отпис од писма од Викимедија

Ви благодариме на поддршката.

Подолу внесете ја е-поштенската адреса што ја отпишувате ($1) за веднаш да Ве отстраниме од поштенскиот список.

Е-пошта

Ова поле е задолжително.

Поднеси

Повеќе нема да примате пошта од нас! Уште еднаш, Ви благодариме за поддршката.