Інтервікі Жіноча колаборація

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Interwiki Women Collaboration and the translation is 28% complete.
Interwiki Women Collaboration
User:Armineaghayan, User:Jaluj and User:Camelia.boban

Історія

Ідея Інтервікі Жіночої колаборації створена під час Вікіманія 2017 і 100 вікіднів зустрічі у Монреалі 1 долар із Вірменії, 2 долари з Італії та 3 долари з Аргентини вирішили розпочати міжнародне співробітництво, яке допоможе заповнити гендерний розрив. Вікіпедії з Вірменії, Аргентини та Італії будуть мати безперервну співпрацю, під час якої учасники писатимуть на жіночі теми згідно зі списками, наданими організаторами, або можуть писати про жіночі біографії за власним вибором.

Ми прагнемо

Наша ідея – створити культуру про жінок усіма мовами та країнами. Не лише в Wikipedia, а й в інших проектах Wikimedia (Wikidata, Wikibooks, Вікіцитат для створення, Вікіджерело для створення, Open Street Map тощо). З цієї причини Interwiki слід розглядати як перехресні вікі і міжмовні'.

Зверніть увагу на розрив barnstar

for the most engaged people in bridging the gender gap.

Supported by

WikiDonne User Group Wikimedia Armenia Muj(lh)eres Latinoamericanas Wikimedia User Group Egypt Wikimedians User Group Wiki Loves Women India Wikimedia Ghana User Group Wikimedia Community User Group Uganda Iranian Wikimedians User Group Wikimedia Community User Group Greece Igbo Wikimedians User Group Wikimedia Sverige Women in Red PhilWiki Community Wikimedians of Japan User Group