Movement Charter/Drafting Committee/Announcement 2021 09 20/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Movement Charter/Drafting Committee/Announcement 2021 09 20 and the translation is 100% complete.

Редакційний комітет Статуту Руху — Вибори спільнотою відбудуться 11—24 жовтня

Шановні колеги-вікімедійці!

Це коротке повідомлення з новинами про процес Статуту Руху. Зголошення кандидатів до Редакційного комітету завершилося 14 вересня, і тепер у нас є широка плеяда кандидатів різного походження.

15 членів комітету будуть обрані у три етапи:

  • Вибори 7 членів комітету від спільнот проєктів.
  • Обирання 6 членів комітету від афіліатів.
  • Призначення 2 членів комітету Фондом Вікімедіа.
Спільноти вибирають 7 членів
Це оголошення стосується виборів спільноти. які відбудуться упродовж двох тижнів з 11 по 24 жовтня. Ми розраховуємо на широку участь спільнот, що дасть змогу створити комітет, який куруватиме написання Статуту Руху. Результати виборів будуть опубліковані 1 листопада.
Афіліати обирають 6 членів
Паралельно до процесу виборів, усі афіліати також матимуть зробити свій внесок. Усі афіліати поділено на вісім географічних регіонів і один «тематичний регіон» (ознайомтеся зі списком), і кожен регіон обирає одну людину, яка виконуватиме роль виборника від цього регіону. Ці 9 виборників разом оберуть 6 членів комітету (з того самого переліку кандидатів). Результати обирання будуть опубліковані 1 листопада.
Фонд Вікімедіа призначає 2 членів
Наостанок, Фонд Вікімедіа призначить двох членів комітету до 1 листопада.

Усі три процеси будуть завершені до 1 листопада 2021, щоб Редакційний комітет Статуту руху міг відтоді розпочати роботу.

Детальну інформацію про Статут Руху, його роль, а також процес його створення, дивіться, будь ласка, на Мета-вікі. Ви також можете зв'язатися з нами будь-коли через Telegram або електронну пошту (wikimedia2030(_AT_)wikimedia.org).

З найкращими побажаннями