Jump to content

Універсальний кодекс поведінки/Координаційний комітет/Вибори/2024/Критерії права голосу

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Outdated translations are marked like this.
Універсальний кодекс поведінки

Редактори

Ви можете голосувати з будь-якого зареєстрованого облікового запису, яким ви володієте у вікі Вікімедіа. Ви можете проголосувати лише один раз, незалежно від того, скільки у вас облікових записів. Для цього цей один обліковий запис повинен:

 • не бути заблокованим на всьому сайті в більш ніж одному публічному проєкті;
 • і не бути ботом;
 • і зробити принаймні 300 редагувань до 17 березня 2024 року у всіх вікі Вікімедіа;
 • і зробити принаймні 20 редагувань між 17 березня 2023 року та 17 березня 2024 року.

Для швидкої перевірки відповідності редактора базовим вимогам до голосування можна використати інструмент AccountEligibility.

Розробники

Розробники мають право голосувати, якщо вони:

 • * є адміністраторами сервера Вікімедіа з доступом до командної оболонки
 • або зробили принаймні один об'єднаний коміт до будь-якого офіційного репозиторію Вікімедіа між 17 березня 2023 року і 17 березня 2014 року.

Додаткові критерії

 • або зробили принаймні один об'єднаний коміт до будь-якого репозиторію у nonwmf-extensions чи nonwmf-skins, між 17 березня 2023 року і 17 березня 2014 року.
 • або зробили принаймні один об'єднаний коміт до будь-якого репозиторію інструментів Вікімедіа (наприклад, magnustools) між 17 березня 2023 року і 17 березня 2024 року.
 • або технічно підтримують/розвивають будь-які інструменти, боти, гаджети, а також модулі Lua у вікі Вікімедіа.
 • або були суттєво залученими до розробки та/або перегляду процесів технічного розвитку, пов'язаних з Вікімедіа.

Перекладачі

Перекладачі мають право голосувати, якщо вони зробили принаймні 300 редагувань до 17 березня 2024 року, а також 20 редагувань між 17 березня 2023 року і 17 березня 2024 року на translatewiki.net.

Працівники та підрядники Фонду Вікімедіа

Чинні працівники та підрядники Фонду Вікімедіа мають право голосувати, якщо вони працюють у Фонді станом на 17 березня 2024 року.

Працівники та підрядники афіліатів руху Вікімедіа

 • Теперішні працівники та підрядники відділень, тематичних організацій чи груп користувачів Вікімедіа мають право голосу, якщо вони працюють у своїх організаціях станом на 17 березня 2024 року.
 • Члени офіційних органів, визначених у статутах теперішніх відділень, тематичних організацій чи груп користувачів Вікімедіа, мають право голосу, якщо вони виконували ці функції станом на 17 березня 2024 року.

Комітет з приєднання та Виборчий комітет до моменту оголошення конкурсу кандидатів підтвердять список афіліатів Вікімедіа, які мають право голосу.

Члени Ради повірених і радники

Чинні члени Ради повірених Фонду Вікімедіа, члени Консультативної ради Фонду Вікімедіа та волонтери-радники комітетів Ради повірених Фонду Вікімедіа мають право голосу.

Члени комітетів руху Вікімедіа

Чинні члени комітетів руху Вікімедіа мають право голосувати, якщо вони виконували ці функції станом на 17 березня 2024 року.

Виборчий комітет опублікує для цілей цього розділу список комітетів руху Вікімедіа, які мають право голосу, до моменту оголошення конкурсу кандидатів.

Організатори спільноти руху Вікімедіа

Організатори спільноти, які мають добру репутацію і не мають права голосу за іншими категоріями, мають право голосу, якщо вони відповідають одній з таких вимог:

 • подали заявку на принаймні один грант Фонду Вікімедіа, отримали його та прозвітували про нього, починаючи з 17 березня 2024
 • були організаторами принаймні одного профінансованого хакатону, конкурсу чи іншої події Вікімедіа, що має документацію на вікі та щонайменше 10 присутніх/відвідувачів/учасників між 17 березня 2023 року і 17 березня 2024 року.

Примітки

Якщо ви відповідаєте основним критеріям, ви зможете проголосувати негайно. Через технічні обмеження SecurePoll люди, які відповідають додатковим критеріям, можуть не мати можливості безпосередньо голосувати, якщо вони не відповідають жодному з інших критеріїв. Якщо ви вважаєте, що відповідаєте додатковим критеріям, будь ласка, надішліть листа на адресу board-elections@lists.wikimedia.org з обґрунтуванням своєї думки не пізніше, ніж за чотири (4) дні до останньої дати голосування, тобто не пізніше 12 квітня включно. Якщо ви відповідаєте критеріям, ми додамо вас до ручного списку, щоб ви могли проголосувати.