Jump to content

User:KuboF Hromoslav

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
(Redirected from User:KuboF)
User language
sk-N Tento užívateľ má slovenčinu ako materinský jazyk.
eo-4 Ĉi tiu uzanto parolas kun preskaŭ denaska scio de Esperanto.
cs-4 Tento uživatel má znalosti češtiny téměř na úrovni rodilého mluvčího.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
pl-2 Ten użytkownik posługuje się językiem polskim na poziomie średnio zaawansowanym.
la-1 Hic usor simplici lingua Latina conferre potest.
Users by language
eo - Esperanto
Saluton! Mi estas KuboF Hromoslav, mi estas aktiva precipe en la Esperanta Vikivojaĝo, Esperanta Vikipedio, Vikidatumoj, kaj foje en aliaj projektoj. Mi estas administranto kaj robotisto en kelkaj projektoj. Mi estas kunfondinto kaj eksa prezidanto de la Vikimedia uzanto-grupo Vikimedianoj de Slovakio kaj kunfondinto kaj prezidanto de la Vikimedia uzanto-grupo Esperanto kaj Libera Scio (estonta Vikimedio Esperanto). Kvankam mi forlasis la organizon Vikimedianoj de Slovakio, mi daŭre helpas al ĝi ĉesi rompadi siajn statuton kaj Uzanto-Grupan interkonsenton, kaj denove iĝi fidinda. En la ĝenerala Vikimedia movado mi helpas al la Komitato pri aligitaj organizoj (AffCom) pri iliaj problemoj, kaj specife mi organizos la AffCom-esploron por certigi, ke ĝi estas plene samdirektita kun la Gvidaj princioj de la Fondaĵo Vikimedio.
sk - Slovenčina
Zdravím! Som KuboF Hromoslav, činím sa predovšetkým na Esperantých Wikicestách, esperantskej Wikipédii, Wikiúdajoch, a občas aj na iných projektoch. Som správcom a operátorom robota na niekoľkých projektoch. Som spoluzakladateľom a bývalým predsedom Wikimedickej skupiny používateľov Wikimedia Slovensko a spoluzakladateľom a predseda Wikimedickej skupiny používateľov Esperanto a Slobodné Vedomosti (budúca Wikimedia Esperanto). Síce som z Wikimedia Slovensko odišiel, naďalej jej pomáham aby prestala porušovať svoje stanovy a dohodu o skupine používateľov a opäť sa stala dôveryhodnou. Vo všeobecnom wikimedickom hnutí pomáham Komisii pre pridružené organizácie (AffCom) s ich problémami, a špecificky zorganizujem Vyšetrovanie AffCom aby sa zabezpečilo, že AffCom je plne v súlade so Smerodajnými princípmi Nadácie Wikimédia.
en - English
Hi! I am KuboF Hromoslav, I am active mostly on Esperanto Wikivoyage, Esperanto Wikipedia, Wikidata, and sometimes on other projects. I am administrator and robot operator on some projects. I am cofounder and former chair of Wikimedia User Group Wikimedians of Slovakia and cofounder and chair of Wikimedia User Group Esperanto and Free Knowledge (future Wikimedia Esperanto). Althrou I have left Wikimedians of Slovakia, I still help the organistion to stop violating their bylaws and User-Group agreement and to become trustworthy again. In the general Wikimedia movement I am helping Affiliations Committee with their issues, and specifically I am going to organize the AffCom Investigation to make sure that AffCom is fully align with Wikimedia Foundation Guiding Principles.

Notoj

[edit]