Jump to content

Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/Kingboyk/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

User:Kingboyk[edit]

Uživatel Kingboyk
Skutečné jméno Stephen Kennedy
Bydliště Gloucestershire, Spojené království
Věk 34
Uživatelská stránka (stránky) Main: anglická Wikipedia. Další: Wikipedie v jiných jazycích, Meta, Commons, Mediawiki, Wikislovník.
Účastník projektů Wikimedia od září 2005
Projekty, kterých se účastním Wikipedia En a jiné. Jsem také vývojář AutoWikiBrowseru.
Jazyky, ve kterých přispívám anglicky, velmi základní znalost francouzštiny
Odkaz(y) na seznam příspěvků En
Prohlášení Chci vidět silnější a demokratičtější Nadaci, lepší vedení dobrovolníků a pomoc pro ně a větší pozornost věnovanou našim základním cílům. Nadace potřebuje být silnější, pokud jde o její vize, její vedení komunity dobrovolníků, její značku a její zodpovědnost.

Jako člen Rady budu prosazovat plán našeho budoucího rozvoje. Soustředím se také na rozšíření našeho dosahu mimo Evropu a Severní Ameriku a zlepšení spolupráce a sdílení idejí mezi různými wiki. Máme se toho od sebe tolik naučit! Budu s respektem prosazovat svůj pohled, že všichni členové rady mají být zvoleni.

Jsem wikipedista dva roky. Jsem správce na anglické Wikipedii, vývojář AWB a spoluvytvořil jsem několik Nejlepších článků. Mam zkušenosti na úrovni podobné této roli, byl jsem členem Rady Studentské unie a Finanční komise na Brunel University. Žiji na malé farmě v Anglii.

Toto je zkrácená verze mého osobního prohlášení. Podle pravidel voleb jsem připravil soukromé osobní volební prohlášení, k jehož přečtení všechny voliče zvu. Děkuji.

Dotazy pokládejte zde Board elections/2007/Candidates/Kingboyk/questions