Jump to content

Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Candidates/Kingboyk/pl

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

User:Kingboyk[edit]

Użytkownik Kingboyk
Imię i nazwisko Stephen Kennedy
Lokalizacja Gloucestershire, Wielka Brytania
Wiek 34
Strony Główna: angielska Wikipedia. Inne: Wikipedia w pozostałych językach, Meta, Commons, Mediawiki, Wiktionary.
Udział w projektach Wikimedia od wrzesień 2005
Projekty w których biorę udział Angielska Wikipedia i inne. Jestem również deweloperem AutoWikiBrowsera.
Języki projektów w których biorę udział Angielski, bardzo podstawowy francuski
Linki do stron z edycjami En
Prezentacja Chciałbym zobaczyć Fundację, która jest silniejsza i bardziej demokratyczna, która oferuje lepsze wsparcie dla ochotników i ostro koncentruje się na swoich najważniejszych celach. Fundacja musi być silniejsza w kwestiach swych poglądów, przywództwa społeczeństwa ochotników, marki i odpowiedzialności.

Jako członek Rady będę popierał plany dalszego rozwoju. Skoncentruję się na tym, by nasz zasięg przekroczył Europę i Amerykę Północną oraz by umocniła się współpraca oraz współdzielenie pomysłów między poszczególnymi wiki. Możemy się od siebie nawzajem wiele nauczyć! Będę też z pełnym szacunkiem promował pogląd, że wszyscy członkowie Rady powinni być wybierani.

Wikipedystą jestem od dwóch lat. Jestem administratorem angielskiej Wikipedii, deweloperem AutoWikiBrowsera, współtworzyłem też kilka medalowych artykułów. Posiadam doświadczenie na porównywalnym szczeblu, gdyż w przeszłości byłem członkiem Rady Zrzeszenia Studentów oraz Komitetu Finansowego Brunel University. Mieszkam na małej angielskiej farmie.

Tu znajduje się wersja skrócona mojego oświadczenia. Zgodnie z zasadami wyłuszczonymi w odpowiednich zasadach, przygotowałem osobiste oświadczenie, które polecam jako lekturę wszystkim użytkownikom. Dziękuję.

Pytania proszę umieszczać na stronie Board elections/2007/Candidates/Kingboyk/questions