Jump to content

Політика доступу до непублічної інформації/Масові повідомлення/Наступне повідомлення для редакторів

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Outdated translations are marked like this.

Це повідомлення від Фонду Вікімедія. Доступні його переклади.

Я хотів би нагадати Вам про лист, який я надіслав Вам у вересні, в якому роз'яснюється, що Ви маєте підписати угоду про конфіденційність до 15 грудня 2015 (користувачі OTRS — до 31 грудня 2015), щоб зберегти свій доступ від Вікімедіа до непублічної інформації.

Можливо вам вже відомо про те, що Рада повірених Фонду Вікімедія затвердила нову "Політику доступу до непублічної інформації" 25 квітня 2014 після обговорень в спільноті. Стара політика діяла до моменту коли була прийнята нова політика. Процес прийняття вже закінчився і ми починаємо перехід на нову політику.

Важливою частиною цього переходу є допомога редакторам, таким як ви, в підписанні необхідної угоди про конфіденційність. Всі редактори Вікімедії, які мають доступ до непублічної інформації, повинні підписати цю нову угоду, і ми підготували деяку документацію щоб допомогти вам в цьому.

Фонд Вікімедіа вимагає, щоб кожен, хто має доступ до непублічної інформації, підписав нову угоду про конфіденційність до 15 грудня 2015 (користувачі OTRS — до 31 грудня 2015), щоб зберегти свій доступ. Ви отримуєте цей лист тому, що Ви маєте доступ до непублічної інформації і повинні підписати угоду про конфіденційність згідно з новою політикою. Якщо Ви не підпишете нову угоду про конфіденційність до 15 грудня 2015 року, Ви втратите свій доступ до непублічної інформації.

Підписи угоди про конфіденційність щодо непублічної інформації відстежуються та зберігаються за допомогою Legalpad на Phabricator. Ми підготували інструкцію на Мета-вікі щоб допомогти вам створити обліковий запис Phabricator та підписати нову угоду: Угода про конфіденційність щодо непублічної інформації/Як підписати

Even if you have signed the confidentiality agreement for functionaries (general agreement), you must also sign the OTRS agreement to retain your OTRS access.

Якщо у Вас виникли якісь запитання чи проблеми під час підписання нової угоди, будь ласка, відвідайте сторінку обговорення або напишіть мені листа (gvarnum(_AT_)wikimedia.org). Повторюємо, підпишіть, будь ласка, угоду про конфіденційність до 15 грудня 2015 (користувачі OTRS — до 31 грудня 2015), щоб зберегти свій доступ до непублічної інформації. Якщо Ви не бажаєте більше мати цей доступ, будь ласка, повідомте мені про це, і ми направимо Ваш запит до необхідних людей.

If you wish to stop receiving these notices, you may remove yourself from this list. Please note that doing so will not prevent you from losing OTRS rights and access after the 31 December 2015 deadline.

Дякуємо,
Грегорі Варнум (User:GVarnum-WMF), Фонд Вікімедія

Опубліковано Службою розсилки повідомлень MediaWiki 15:00, 15 October 2015 (UTC) • ПерекластиОтримати допомогу

Додаткові заголовки

повідомлення може бути надіслане з використанням наступного заголовку:

ТЕРМІНОВО: Будь ласка, підпишіть нову угоду про конфіденційність щодо непублічної інформації до 15 грудня

  • URGENT: Please sign new Wikimedia confidentiality agreement for nonpublic information by TOMORROW
Сторінки про конфіденційність