Jump to content

Політика доступу до непублічної інформації/Масові повідомлення/Початкове повідомлення для волонтерів OTRS

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Outdated translations are marked like this.

Це повідомлення від Фонду Вікімедіа. Доступні переклади.

Як Ви вже, можливо, знаєте, що Рада повірених Фонду Вікімедіа затвердила нову «Політику доступу до непублічної інформації» 25 квітня 2014 року після обговорення зі спільнотою. Стара політика діяла до моменту, коли можна впровадити нову політику. Зараз проводиться робота над впровадженням, і ми почитаємо перехід на нову політику.

Важливою частиною цього переходу є допомога таким волонтерам, як Ви, підписати необхідну угоду про конфіденційність. Усі волонтери Вікімедіа, що мають доступ до непублічної інформації, повинні підписати цю нову угоду, і ми підготували деяку документацію, щоб допомогти Вам це зробити.

Фонд Вікімедіа вимагає, щоб волонтери OTRS підписали нову угоду про конфіденційність до 31 грудня 2015 року, щоб зберегти свій доступ. Ви отримуєте цього листа, оскільки ідентифіковані як OTRS-волонтер і повинні підписати угоду про конфіденційність згідно з новою політикою. Якщо Ви не підпишете нову угоду про конфіденційність до 31 грудня 2015 року, Ви втратите свій OTRS-доступ. Для OTRS-волонтерів існує особлива угода, якщо нещодавно Ви уже підписували загальну угоду про конфіденційність для іншої ролі (наприклад, чек'юзера чи приховувача), Вам не потрібно підписувати загальну угоду ще раз, але Вам усе одно треба підписати угоду OTRS.

Підписи угоди про конфіденційність щодо непублічної інформації зберігаються та відслідковуються за допомогою Legalpad на Фабрикаторі. Ми підготували посібник на Мета-вікі, який допоможе Вам створити обліковий запис на Фабрикаторі і підписати нову угоду: Угода про конфіденційність щодо непублічної інформації/Як підписати

Якщо у Вас виникли якісь запитання чи проблеми під час підписання нової угоди, будь ласка, відвідайте сторінку обговорення або напишіть мені листа (gvarnum(_AT_)wikimedia.org). Повторюємо, підпишіть, будь ласка, угоду про конфіденційність до до 31 грудня 2015, щоб зберегти свій OTRS-доступ. Якщо Ви не бажаєте більше мати цей доступ, будь ласка, повідомте мені про це, і ми направимо Ваш запит до необхідних людей.

Дякую,
Грегорі Варнум (User:GVarnum-WMF), Фонд Вікімедіа

Опубліковано Службою розсилки повідомлень MediaWiki 21:20, 28 вересня 2015 (UTC) • ПерекластиОтримати допомогу


Сторінки про конфіденційність