Admin activity review/2013/Notice to communities/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Comment Note: This notice will be sent to all wikis listed on Admin activity review/2013/Data#Wikis with inactive rights holders which are not marked as exempt there.

ВАЖЛИВО: Правило перегляду активності адміністраторів[edit]

Привіт. Нещодавно консенсусом глобальної спільноти (ваша спільнота отримувала сповіщення про обговорення) було прийнято нове правило щодо зняття «розширених прав» (адміністратор, бюрократ тощо). Згідно з цим правилом, стюарди слідкують за активністю адміністраторів у менших вікі. Наскільки нам відомо, у вашій вікі немає формальної процедури зняття «розширених прав» з неактивних облікових записів. Це означає, що тепер такими питаннями опікуватимуться стюарди, відповідно до правил перегляду активності адміністраторів.

Ми вирішили, що критеріям активності не відповідають наступні учасники (більше 2-х років відсутні нові редагування та не відмічені ніякі адміністративні дії у журналах):

  1. Користувач 1 (адміністратор)
  2. Користувач 2 (бюрократ, адміністратор)
  3. Користувач 3 (бюрократ)
  4. ...

Ці користувачі невдовзі отримають повідомлення з проханням почати дискусію у спільноті, якщо вони хочуть зберегти деякі або всі свої права. Якщо учасники не відреагують, то їх розширені права будуть видалені стюардами.

Однак, якщо ви, як спільнота, бажаєте замість глобального процесу створити власний алгоритм контролю, прийняти інше рішення відносно цих неактивних користувачів, або вже прийняли міри, які ми не врахували, залиште, будь ласка, повідомлення на дошці оголошень для стюардів у Мета-вікі, щоб ми знали, що у вашому розділі можна не займатись контролем прав. Дякую, (підпис)