Опитування побажань спільноти/Оновлення/Поговорімо

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Community Wishlist Survey/Updates/Talk to Us and the translation is 100% complete.

Поговоріть із Community Tech

Community Wishlist Survey Lamp.svg

Читати це повідомлення іншою мовоюPlease help translate to your language

Hello

Ми, команда, що працює над Опитуванням побажань спільноти, хочемо запросити вас на онлайн-зустріч із нами. Вона відбудеться 19 січня (середа), 18:00 UTC у Zoom'і і триватиме годину. Ця зовнішня система не підлягає Політиці приватності ФВМ. Натисніть тут, щоб приєднатися.

Програма

  • Візьміть свої чернетки пропозицій і поговоріть з членом команди Community Tech, поставивши свої питання про те, як покращити пропозицію

Формат

Зустріч не буде записуватися чи транслюватися. Нотатки із зустрічі вестимуться без атрибуції і будуть опубліковані на Мета-вікі. Презентаційна частина (усі пункти програми, окрім запитань і відповідей) вестиметься англійською.

Ми можемо відповідати на запитання, поставлені англійською, французькою, польською, іспанською, німецькою та італійською. Якщо ви хотіли б поставити запитання заздалегідь, додайте їх на сторінці обговорення Опитування побажань спільноти або надішліть на sgrabarczuk@wikimedia.org.

Вестиме цю зустріч Наталія Родрігес, менеджерка Community Tech.

Посилання запрошення

Будемо раді вас бачити!