Image filter referendum/Email/et

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Pildifiltri referendum[edit]

Hea $username,

Sul on võimalus hääletada pildifiltri referendumil, kus kogutakse tagasisidet kasutajate isikliku pildipeitmisfunktsiooni arenduseks ja kasutuseks, mis lubaks lugejail vabatahtlikult peita teatud tüüpi pildid omaenda kasutajavaatest.

Selle eesmärk on võimaldada lugejail peita lihtsal viisil Wikimedia projektides pildid, mida nad ei taha näha, kas siis pilti esmakordselt nähes või ennetavalt isiklike seadistuste kaudu. Funktsioon pakuks lugejaile valikuvõimaluse ning tehakse seepärast nii kasutajasõbralikuks ja lihtsaks kui võimalik. Me teeme ka selle toetamise Wikipedia kaastöölistele võimalikult lihtsaks. Uue funktsiooni arendamiseks oleme määranud rea juhtprintsiipe, kuid neis võidakse teha arenduse käigus järeleandmisi. Et aidata arendajail tasakaalu saavutada, vajame sinu abi selles referendumis, hindamaks iga põhimõtte tähtsust.

Lisainfo saamiseks vaata palun <http://meta.wikimedia.org/wiki/Image_filter_referendum/et>. Tulevastest teadetest loobumiseks lisa palun oma kasutajanimi nimekirja <http://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list>.