Image filter referendum/Email/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Референдум про фільтр зображень[edit]

Шановний $username,

Ви можете взяти участь у референдумі щодо приховання зображень, метою якого є зібрання пропозицій щодо розробки механізмів вибіркового приховання зображень, який дозволить читачам на свій вибір приховувати ті чи інші зображення, що відображаються на їх обліковому запису.

Цей механізм дозволив би читачам легко відмовитись від перегляду зображень, які вони не хотіли би бачити. Приховання може бути здійснено або при першому перегляді або заздалегідь, в залежності від індивідуальних налаштувань. Механізм покликаний запропонувати читачеві більшу свободу вибору, а його інтерфейс виглядатиме максимально дружнім і простим. Ми також намагатимемося зробити його максимально простим для підтримки редакторами. Ми сформулювали ряд основних принципів при його розробці, хоча певний пошук компромісів лишаються неминучими. Щоб допомогти розробникам у пошуці оптимальних рішень, ми просимо Вас взяти участь у референдумі.

Для детальнішої інформації, дивіться <http://meta.wikimedia.org/wiki/Image_filter_referendum/uk>. Щоб відмовитись від цього повідомлення в подальшому, додайте своє ім'я на <http://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list>.