Sorolla výzva

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Sorolla Challenge and the translation is 87% complete.

Sorolla výzva
November 5, 2018 - November 30, 2018

Vitajte!

  • Čo? Sorolla je súťaž v písaní organizovaná španielskou Wikimediou a Sorolla Museum v kontexte GLAM spolupráce, ktorá si dáva za cieľ zvýšiť a zlepšiť obsah vzťahujúci sa na múzeum a na Joaquína Sorolla v rôznych Wikimedia projektoch. Cieľ prvej súťaže je vytvoriť obsah k časti jeho práce v múzeu. Zoznam navrhnutých článkov je k dispozícii v sekcii Články.

Logotipo Museo Sorolla.svg

Wikimedia España logo - vertical.svg

  • Kedy?:Súťaž prebieha od 00:01 (SEČ UTC+01:00) 5. novembra 2018 do 23:59 (SEČ UTC+01:00) 30. novembra 2018. Len príspevky vykonané počas tejto doby budú brané ako súčasť súťaže.
  • Ako? (DÔLEŽITÉ!): Toto sú pravidlá súťaže:
  • +1 bod za každých +1,000 bytov pridaného obsahu.
  • +1 bod za každý novozaložený článok.
  • Automatické preklady alebo stránky, ktorých obsah je zložený hlavne zo šablón, napr. zoznamy, nebudú zahrnuté do súťaže.
  • Kto?: Ktokoľvek sa môže zúčastniť. Potrebujete len založený účet a prihlásiť sa v sekcii Účastníci.
If you are a new editor of Wikipedia, first of all, Welcome! We suggest that you take a look at Wikipedia:Translation and the Introduction. That will make it easier to get going! When you start writing, the Manual of Style might be of help. All these pages are available in many languages. Also, nowadays it is much easier to contribute to Wikipedia than ever before and you don't really have to learn any code! Please have a look at Wikipedia:VisualEditor for more information.
Detaily súťaže
Sorolla Challenge
Články
Sorolla Challenge
Ceny
Sorolla Challenge
Účastníci
Sorolla Challenge
Pomoc
Sorolla Challenge