Jump to content

Template:Wikimedia Foundation Governance Wiki talk page header/pl

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Wikimedia Foundation Governance Wiki talk page header and the translation is 94% complete.


Jak możemy pomóc?


O tej stronie

  • Ta strona służy do dyskutowania na temat foundation.wikimedia.org, Wikimedia Foundation Governance Wiki. Jeżeli masz pytania związane ze zbieraniem pieniędzy na rzecz Wikimedia, napisz e-mail na donate(a)wikimedia.org.
    • Komentarze, które tu wpiszesz, są publicznie widoczne, edytowalne i mogą tez być kasowane. Jeśli chcesz przekazać prywatne opinie na temat Wiki Fundacji Wikimedia, można skontaktować się z wolontariuszami Wikimedia poprzez e-mail info(a)wikimedia.org.
    • Zapytania dotyczące konkretnego projektu Wikimedia, takie jak komentarz o anglojęzycznej Wikipedii, należy kierować bezpośrednio do tej wiki. Takie komentarze będą usuwane z tej strony.
  • Nie otrzymasz odpowiedzi przez e-mail na informacje zwrotne podane na tej stronie. Wypowiedzi będą rozpatrywać doświadczeni wolontariusze. Poniższe odpowiedzi pochodzą od indywidualnych Wikimedianów i nie reprezentują oficjalnego stanowiska Fundacji.
  • Można tutaj pisać w dowolnym języku, ale należy spodziewać się, że odpowiedzi można najszybciej uzyskać w języku angielskim.