User talk:Delasse

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search

@NickK я не знаю користувачів Gvozdet / Glovacki / Servansky. Чому ви мене заблокували (в ukwiki)? --Delasse (talk) 22:49, 6 September 2021 (UTC)

@Delasse: Чому тоді у вас збігаються з ними технічні дані та поведінка? — NickK (talk) 22:58, 6 September 2021 (UTC)
@NickK Не знаю. (Щодо компьютера - я редагую з двох копмьютерів які я отримав він мого роботодавця. Якщо треба можу надіслати данні цих компьютерів, MAC-адресу тощо) За потреби можу надіслати скан паспорту (або що треба?) у фонд (або куди треба? Не знаю, не стикався раніше з блокуванням) Delasse (talk) 23:00, 6 September 2021 (UTC)
Паспорт на ім'я Олега чи на ім'я Романа Чулея? Обидва облікові записи очевидно ваші — NickK (talk) 08:58, 7 September 2021 (UTC)
@NickK Мій паспорт можу прислати (мене звати Олег, тому і паспорт, яка дивина, на ім'я Олег). Як офіційно надіслати паспорт у фонд (пробачте, але вам у мене немає довіри, і я не хочу публікувати мій паспорт відкрито, або надсилати його вам з очевидних причин)? Романа Чулея знаю, він працює зі мною, не знав що він також створив тут обліковку. Можу за потреби попросити його зконтактувати з вами. Delasse (talk) 09:05, 7 September 2021 (UTC)