Jump to content

Wikipedia 15/Events/Chernihiv

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Chernihiv

[edit]
Organizers
Nickispeaki (talk)

Святкування 15-річного ювілею Вікіпедії.

Пропоную 15 січня 2016 відсвяткувати цей ювілей через телеміст вікіпедистів. В першу чергу серед вікіпедистів України та Української Вікіпедії. Також, за змоги, залучити іноземних колег.

Планую організувати прес-конференцію у Чернігові. Буде телеканал "Дитинець", гадаю інші 2 телеканали теж приєднаються. Добре було б, якби влаштувати, принаймні, скайп-конференцію з колегами з інших міст та країн.

Приєднуйтеся!

Organizers
--Kazymir Vira (talk) 19:50, 11 January 2016 (UTC)[reply]

Добре Миколо, як і домовлялися. Завтра на 17.00 в Інституті Історії в ауд. 308 збираємо оргкомітет ВікіСтудії з історичних дисциплін: небайдужі, студенти-консультанти, що пройшли ВікіВишколи, та ті, хто вже записався на наступні ВікіВишколи. Ну, всі найактивніші.

Якщо є ще бажаючі приєднатися до нас завтра - вельми прошу! Загальна концепція продумана, працюємо над макетом реклами-флаєра, щойно з директором "Основи" розмовляла - призи завтра озвучать зранку, але будуть достойні.

З іноземних колег, вони не вікіпедисти поки, але 15 річниця мотивувала їх до нас приєднатися: представники молодіжної організації з Боснії та Герцоговини (залучать ще молодь+готові привітатися в скайпі), двоє людей з Австрії (улагоджуємо час, щоб в скайп вийшли), Швейцарія.

Крім того, Микола казав про кількох українських колег.

Завтра йдемо на запис передачі "Діалог" - обіцяли показати як рекламу на Чернігівському обласному телебаченні напередодні флешмобу. Флаєри також будуть роздаватися нашими студентами по всьому місту перед шлешмобом. Запросила 2 газети, завтра обдзвоню журналістів з інших видань.

Приєднуйтеся!


Детальніше тут (вся Україна!):

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:15_років_Вікіпедії