Abstract Wikipedia/Updates/2021-11-18

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Abstract Wikipedia/Updates/2021-11-18 and the translation is 100% complete.
716-newspaper.svg Abstract Wikipedia Updates Translate

Abstract Wikipedia via mailing list Abstract Wikipedia on IRC Wikifunctions on Telegram Wikifunctions on Twitter Wikifunctions on Facebook Wikifunctions on YouTube Wikifunctions website Translate

Hoş geldin, Julia!

Bu hafta Julia Kieserman'ı takıma kattığımız için çok mutluyuz. Julia, Georgetown Üniversitesi'nde Bilgisayar Bilimi okudu ve deneyimlerini Wikifunction'ın işlevlerini kullanarak soruları yanıtlama becerisini paylaşmasına izin verme misyonuyla ne kadar yakından uyumlu olduğunu görerek, bundan çok etkilendik. Onu Github'da juliakieserman olarak bulabilirsiniz. Kendisini, kendi ağzından tanıtmasını sağlayalım.

Herkese selam!

Abstract Vikipedi ekibinde yazılım mühendisi olarak WMF'ye katılmaktan inanılmaz derecede heyecanlıyım. NYC'de yaşıyorum (orada doğdum ve büyüdüm) ama dönemler boyunca Londra, Münih ve ABD'nin diğer bölgelerinde yaşadım. Bir şekilde her zaman NYC'ye geri döndüm :). Üniversitede Bilgisayar Bilimleri okuduktan sonra yazılım geliştirici, veri mühendisi ve ürün yöneticisi olarak çalıştım.

Teknolojiyle ilgili her şey için giriş engelini azaltmak (yani kodlama korkutucu olmamalı) ve kapsayıcı, iyi temsil edilen bir dünya haline getirmeye devam etmek konusunda çok tutkuluyum!

Boş zamanlarımda elime geçen her şeyi okumayı, bisiklete binmeyi ve başkalarının yaptığı yemekleri yemeyi severim.

Şerefe!

Lütfen Julia'yı takımda karşılamak için bana katılın!