Jump to content

Категорија:Системска администрација на Фондацијата Викимедија

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Category:Wikimedia Foundation system administration and the translation is 100% complete.

Страници поврзани со административните системи со кои раководи Фондацијата Викимедија.

Subcategories

This category has the following 2 subcategories, out of 2 total.

Pages in category "Категорија:Системска администрација на Фондацијата Викимедија"

This category contains only the following page.