Jump to content

Збір пожертвувань 2012/Переклад/Способи пожертв

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Ways to give and the translation is 98% complete.

Кредитна карта або PayPal

Для того, щоб внести пожертвування за допомогою PayPal, будь ласка, виберіть валюту, якій віддається перевага. Ви також можете внести пожертву, використовуючи засоби свого аккаунта PayPal, шляхом трансферу на адресу donate{@}wikimedia.org.

Щоб зробити пожертву за допомогою кредитної карти, електронного гаманця, банківського переказу, зарахування на депозит або Інтернет-банкінгу, виберіть, будь ласка, свій континент і, потім, свою країну. Після цього відобразяться доступні вам способи платежу.

Виберіть свій континент.

Регулярний щомісячний внесок

Будь ласка, натисніть тут, щоб оформити автоматично перераховуване щомісячне пожертвування.

Скасування або зміна параметрів регулярного платежу

Ми високо цінуємо ваші пожертвування Фонду Вікімедіа і підтримку вами вільних знань.

Ми знаємо, що іноді обставини можуть змінитися, і не завжди можливо продовжувати робити регулярні пожертвування. Для скасування або зміни своєї підписки, будь ласка, слідуйте вказівкам нижче:

PayPal

Вам потрібно увійти до свого облікового запису PayPal, потім перейти до своїх налаштувань за посиланням «My Account», натиснути «Account info», а потім - «Preapproved Payments».

  • Слідуйте вказівкам, що з'являються на екрані. Докладніша інформація доступна на сторінці PayPal.

Також ви можете виконувати нижченаведені вказівки, що відносяться до кредитних карток. Будь ласка, врахуйте, що ми можемо тільки скасовувати пожертви через PayPal, але не змінювати їх.

Кредитна карта
  • Будь ласка, відправте на адресу giving{@}wikimedia.org електронний лист з інформацією про те, що саме ви хотіли б змінити, а також якомога більше відомостей про свій первинний внесок, таких як:
    • адреса електронної пошти, яка використовувалася для отримання підтвердження пожертвування
    • вказане повне ім'я
  • Як тільки зміна буде завершена, ви отримаєте підтвердження по електронній пошті.

Статус некомерційної організації

Фонд Вікsмедіа (Wikimedia Foundation) забезпечує матеріальну основу для функціонування Вікsпедії. Це некомерційна організація з офісом в Сан-Франциско, штат Каліфорнія (США), що діє відповідно до розділу 501(c)(3) Кодексу внутрішніх зборів США. Ваші пожертвування мають статус dskmних від оподаткування в США. Наш Employer Identification Number: 20-0049703

Ви можете знайти докладну інформацію про наші програми і наше фінансування в нашому списку Частих Питань (ЧаП)

Пожертвування поштою

Будь ласка, вкажіть в чеці одержувачем «Wikimedia Foundation, Inc.». Не посилайте поштою готівку.
Наша поштова адреса (для чеків):

Фондове пожертвування (пожертвування цінних паперів)

Щоб переказати кошти з вашого брокерського рахунку на наш, будь ласка, вкажіть брокерові нашу назву, номер рахунку і розрахунковий номер DTCC. Після завершення транзакції пришліть, будь ласка, лист на адресу giving{@}wikimedia.org, щоб ми могли перевірити транзакцію.
Якщо вам буде потрібно яку-небудь допомогу - будь ласка, зв'яжіться з нашим фахівцем: _____________

Direct deposit

Фонд Вікімедіа може приймати платежі на наступних два банківські рахунки:
Банк США
Номери рахунків:
Внутрішні перекази в США
Міжнародні
Банк Європейського союзу (European Union Bank)
Номер рахунку:

Об'єднана Федеральна кампанія (Combined Federal Campaign)

Фонд Вікімедіа (The Wikimedia Foundation, Inc.) включений в перелік добродійних організацій Об'єднаної Федеральної кампанії США 2011 (2011 Combined Federal Campaign (CFC) Charity List) як національна/міжнародна незалежна організація. Наш код: 61478.

Корпоративні програми підтримки добродійності

Програма підтримки благодійності (Matching Gifts) - це відмінний і легкий спосіб подвоїти або навіть потроїти ваше пожертвування Фонду Вікімедіа.

Дізнатися більше про подібні програми або про нашу участь в програмі «Combined Federal Campaign» (CFC) можна тут .
Якщо у вас виникнуть додаткові питання - будь ласка, пишіть нам на адресу matching{@}wikimedia.org.

Moneybookers

Ми зареєстровані в системі як moneybookers.com. Ви можете присилати свої пожертвування на адресу donate{@}wikimedia.org.

Вирахування із заробітної плати

Деякі працедавці пропонують простій і зручний спосіб перерахування пожертвувань Фонду Вікімедіа шляхом утримань із заробітної плати. Будь ласка, зв'яжіться з керівництвом своєї організації, щоб дізнатися про наявність такої можливості, і відправте будь-які необхідні документи на наступну адресу: