Hibeler:Bilgi Paylaşımı/Bağlantı/Ekip

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Grants:Knowledge Sharing/Connect/Team and the translation is 100% complete.

Hadi Bağlanalım Ekibi

Çalışma Grubu, bu ikinci aşamada Hadi Bağlanalım'ı koordine eden ortak bir topluluk-Vakıf ekibidir. Bu ekip, farklı topluluk üyeleri adına yapılan bir ilgi beyanına ve bölgesel temsil ve beceri setine dayalı bir iç seçim sürecine dayanarak seçilmiştir. Her çalışma grubu üyesinin belirli görevleri var ve çalışmalarımızı koordine etmek için her 15 günde bir toplanıyoruz. Bu yenilikçi operasyonel model hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bize ulaşın!

Mevcut Hadi Bağlanalım Çalışma Grubu Üyeleri

Temel becerileri iş geliştirme, sosyal medya ve yönetimi, içerik oluşturma ve geliştirme olan, yükselmekte olan bir dijital etkileşim stratejisti ve meraklısıyım. Aynı zamanda Gana'da bir Vikipedistim ve Vikipedi'deki Gana maddelerini geliştirme çabalarına öncülük ediyorum.
UTC +0
Öğrenme ve Değerlendirme Program Sorumlusu. Toplumsal hareketler ve insanları kendi değişimlerini belirleme konusunda güçlendirmek konusunda tutkuluyum. Birçok kültürün karışımıyım ve dünyayı dolaşarak büyüdüm, bu yüzden hiçbir yerde uzun süre kalamıyorum ve sırtımda her zaman bir sırt çantası var!
UTC +1
2nd Central Bikol Wiktionary Birthday 2023 14
2nd Central Bikol Wiktionary Birthday 2023 14
Ben Filipinler'den bir Wikimedian'ım. Art+Feminism'in Ağ Organizatörüyüm ve kedileri seviyorum.
UTC+8
Rocío Aravena
Ben bir Tarih Öğretmeniyim. 2019'dan beri Wikimedia ile işbirliği yapıyorum, önce Wikimedia Şili'de Eğitim ve Dijital Okuryazarlık Başkanı olarak, şimdi de araştırma görevlisi olarak çalışıyorum. Şu anda Barselona Üniversitesi'nde Eğitim ve Toplum alanında doktora yapıyorum. İhtiyacınız olan her konuda yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarım!
UTC+1
Gorana Gomirac WMRS
Gorana Gomirac WMRS
Wikimedia Sırbistan'da GLAM Yöneticisi, #1Lib1RefCEE Koordinatörü olarak kültür ve serbest bilgi konusunda hevesliyim.
UTC+1
Dr Lucy Hinnie
Dr Lucy Hinnie
Kanada'da da yaşamış olmama rağmen aslen İskoçyalı olan Birleşik Krallık'ta yaşayan bir Vikipedistim. Wiki'de olmadığım zamanlarda Ortaçağ İskoç edebiyatı hakkında yazıyorum ve zombiler hakkında podcast yapıyorum. Baştan aşağı kedi gibi bir insanım.
UTC
Code of Conduct explained by Chinmayee Mishra IMG 5392
Code of Conduct explained by Chinmayee Mishra IMG 5392
Hintli Wikimedian, mesleği teknokrat ve tercihen bir düşünür. Wikimedia Hareketi'nde topluluğa dönük rollerde çalışma deneyimi var. Bibliyofil, müzik ve hayvan sever. Yardım etmekten her zaman mutluluk duyarım.
UTC+5.30
UserCalliandraDysantha
UserCalliandraDysantha
Güney Amerikalı, Lusophone ve Feminist Wikimedian. WikiMulheres+ ve Wiki Movimento Brasil gönüllü üyesi.
UTC -3
Nijeryalı bir Wikimedian, Topluluk Koordinatörü Code for Africa's Wikipedian in Residence Community, Özel Danışman Wikipedia & Education User Group, Kwara Eyaleti Wikimedia fan kulübü kurucusu ve İletişim Uzmanı (EduWiki Collaborators 2.0). Viki'de olmadığım zamanlarda bilgi toplayıcı, indeksleyici ve kütüphaneci olarak görev yapıyorum. ...Bana biraz dövülmüş Yam ve Egusi Çorbası verin.
UTC+1
Ben genç bir çiftçiyim. Yakın zamanda Doğu Oakland, Kaliforniya'da küçük bir çiftlikte ortak yetiştirici oldum. Karpuz, balkabağı, domates ve çok daha fazlasını yetiştirmeye başladım :) Dışarıda olmak Pachamama ile yeniden topraklanmama yardımcı oluyor.
GMT -7
Gündüzleri Vikipedi'nin kelime ustası, her saat bilgi paylaşım uzmanı! Wikimedians of UAE Kullanıcı Grubu Direktörü olarak, başkalarında bilgiyi yayma tutkusunu alevlendiriyorum. Hadi bağlanalım ve bilgiyi birlikte paylaşalım ;)!
GMT +4


Eski Hadi Bağlanalım Çalışma Grubu Üyeleri (Pilot aşama)

Bu yolculuğun bir parçası olduğunuz için size teşekkür etmek istiyoruz ve Hadi Bağlanalım her zaman sizin eviniz!

Winnie Kabintie, Journalist, Gender Advocate, Wikipedia Editor
Winnie Kabintie, Journalist, Gender Advocate, Wikipedia Editor
Gençleri Medya ve Bilgi Okuryazarlığı konusunda güçlendirme konusunda tutkulu bir Gazeteci ve İletişim Uzmanıyım. Ayrıca kararlı bir Vikipedist ve Planlama Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Kenya'nın Kurucu Ortağıyım. " Bilmediklerinizin size yardımı olamaz"
UTC+0
Florencia Guastavino Wikimedia Argentina
Florencia Guastavino Wikimedia Argentina
Florencia Guastavino (WMAR)
Wikimedia Arjantin'in Eğitim ve İnsan Hakları Programında Proje Asistanıyım. Bir öğretmenim ve öğrenme alanlarının her birinin en iyisini geliştiren alanlar olduğuna inanıyorum. İhtiyacınız olan her konuda size destek olmaya her zaman hazırım!
UTC
Pavan during MOC 2017 Edit a thon (cropped)
Pavan during MOC 2017 Edit a thon (cropped)
Topluluk yöneticisi, Hint dili dijital aktivisti ve Wikimedian. Toplulukların, dillerin ve dijital alanın kesiştiği çeşitli projelerde yer alıyorum. Dijital dünyada Hint dillerinin durumunu iyileştirme konusunda tutkuluyum.
UTC+5:30
Let's connect 11
Let's connect 11
Anielka Oviedo
Hadi Bağlanalım ekip üyesi
Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Tanzanya'nın kurucu ortağı, kampanyalar ve etkinlikler düzenleyicisi, eğitmen ve mentor, Swahili Topluluğu Ürün Elçisi ve Swahili Wikipedia yöneticilerinden biri. Hapa kwaajili yako, Hakuna Matata!
Kendini işine adamış ve enerjik bir program odaklı profesyonel! En yüksek potansiyellerine ulaşmaları için farklı toplulukları desteklemeye ve onlarla işbirliği yapmaya her zaman hazır!
UTC +1
Kurucu üye - Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Uganda. Futbol tutkunu. Truth tüm insan safsatalarının üstesinden gelecek kadar güçlüdür.
EAT
Maciej Nadzikiewicz, 2019 (cropped)
Maciej Nadzikiewicz, 2019 (cropped)
Polonyalı Wikimedian, deneyimli etkinlik yöneticisi ve proje mimarı. Şu anda Wikimedia Avrupa Yönetim Kurulu'nda görev yapıyor ve Wikimedia Polonya'ya danışmanlık yapıyorum. Gönüllü liderliğindeki hareketlerin meraklısıyım ve tezimi Wikipedia hakkında yazdım!
UTC+1 (CEST in summer & CET in winter)
Let's connect 14
Let's connect 14
Şu anda Londra'da hayatın tadını çıkaran Singapurlu bir Wikimedian.
UTC+0
Scann - Humans of the Commons at the Creative Commons Global Summit 2018 (40764882374)
Scann - Humans of the Commons at the Creative Commons Global Summit 2018 (40764882374)
Wikimedia da Uruguay Program Lideri. Topluluklar, diller ve bilgiler arasında köprüler kurmayı seviyorum.
UTC-3

1. Aşama Hadi Bağlanalım Danışma Grubu

Danışma grubu, beyin fırtınası aşamasına da katılan ve ilk pilot aşamada düzenli rehberlik ve geri bildirim sunarak ve Hadi Bağlanalım'ı kendi topluluklarında ve ağlarında tanıtarak programı destekleyen topluluk üyeleridir.